Jump to content


Photo

Hazel - najglosniejsza akustyka (glosnik)


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   xXxMederixXx

xXxMederixXx

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 59 posts
    • Time Online: 2d 4h 42m

Posted 19 May 2013 - 09:58

Witam.
Posiadam Se Hazel. Mam 2 problemy.
1. Podajcie mi link do naglosniejszej akustyki na glosniku, chce, zeby gral glosno, sluchawek nie uzywam.
2. Jak z kims rozmawiam to slysze go okropnie chichutko dlatego tez chcialbym prosic o jakis podglosniony plik ktory wlasnie za to odpowiada bo nie dizie z nikim rozmawiac, dopiero jak dam na glosnomowiacy to jest ok :-| Z tego co sie orientuje to odpowiada za to plik farfield_call. Jezeli ktos moglby mi udostepnic dobrze podkrecony ten plik to bylbym wdzieczny :-)

Edited by xXxMederixXx, 19 May 2013 - 10:18.

  • 0

#2 OFFLINE   Developers

Developers

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 48 posts
    • Time Online: 8d 13h 26m

Posted 19 May 2013 - 15:16

Kolego szukanie nie boli... W pisz w google acoustic DB3350 i pobieraj i testuj każdy ma inny gust. Nie sztuką jest wgrać syf co ci głośnik padnie po tyg czasu.

  • 0
robię to co lubię, lubię robić to co kocham :P

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 May 2013 - 15:38

Albo najlepiej sam sobie zrób własną akustykę: http://sony.yt/topic...-db3210-db3350/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   xXxMederixXx

xXxMederixXx

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 59 posts
    • Time Online: 2d 4h 42m

Posted 19 May 2013 - 15:58

Mam wgrane takie cos Hazel_LnQ_Mix_moskal1991_v2 napisalem tu bo wiem, ze to wy jestescie od tego specami i najlepiej mi doradzicie, ja nawet jak nawgrywam 10 roznych to kazda dla mnie bedzie taka sama ale wy zobaczycie ktora jest najlepsza a moze macie swoje typy ktore mozecie doradzic.
Tworzenie to to samo... Nie ogarniam i nie wiem jak zrobic, zeby bylo dobrze :-|
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 May 2013 - 16:34

ja nawet jak nawgrywam 10 roznych to kazda dla mnie bedzie taka sama


To po co mamy robić cokolwiek, sorko i tak dla Ciebie będzie grała tak samo? Zastanów się...

Tworzenie to to samo... Nie ogarniam i nie wiem jak zrobic, zeby bylo dobrze :-|


Dostałeś poradnik, przeczytaj i się naucz.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   Developers

Developers

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 48 posts
    • Time Online: 8d 13h 26m

Posted 19 May 2013 - 17:34

Lub zakup sobie głośnik przenośny i po problemie ?
  • 0
robię to co lubię, lubię robić to co kocham :P

#7 OFFLINE   xXxMederixXx

xXxMederixXx

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 59 posts
    • Time Online: 2d 4h 42m

Posted 19 May 2013 - 19:06

Ok, juz znalazlem ktora mi pasuje, gra bardzo glosno tylko dalej pozostaje problem przedniego glosnika odpowiadajacego za rozmowy... Mozecie mi jakos pomoc? Bo nie moge nic znalezc...
Chcialbym prosic o danie jakiegos czegos co by poprawilo glosnosc rozmow, dzieki
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 May 2013 - 21:15

Dostałeś przecież poradnik. Edytuj sobie pliki: handset_0_call.wbxml , handset_0_closed_call.wbxml i inne w razie potrzeby i powinno być głośniej :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   xXxMederixXx

xXxMederixXx

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 59 posts
    • Time Online: 2d 4h 42m

Posted 19 May 2013 - 21:20

Ale naprawde nie ma zadnych dobrych gotowych plikow? :-|
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 May 2013 - 23:02

Nie ma, bo każdy ma inny gust i inne potrzeby.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#11 OFFLINE   adrian72411

adrian72411

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 35 posts
    • Time Online: 20h 10m

Posted 31 May 2013 - 20:25

ja moge z swego hazela wyciagnac akustyke na glosniku sluchawkach i na glosniku do rozmow jest bardzo glosno ze nawet slychac co osoba donas gada jak w otoczeniu cicho co do glosnosci na glosniku to musialem karteczke podlozyc by nie trzeszczal bo taki glosny

AudioPhile Premium HD Acoustics chyba te mam wgrane jutro sie upewnie ;)
  • 0

#12 OFFLINE   xXxMederixXx

xXxMederixXx

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 59 posts
    • Time Online: 2d 4h 42m

Posted 01 June 2013 - 21:30

Z tego co pamietam to AudioPhile Premium HD Acoustics podkreca tylko dzwiek na sluchawkach :-|
  • 0


0 user(s) are reading this topic