Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Wielkość ikon w menu, linki Sony Ericsson


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   mangomel

mangomel

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 10h 33m

Posted 12 May 2013 - 11:23

Witam,

zmodyfikowałem sobie menu, ale mam problem z ikonami. Potrzebuję jedną ikonę niestandardową i zrobiłem ją sobie w Photoshopie ale problem jest z wymiarami. Jest wyświetlana nie 1:1 lecz jakoś wyskalowana. W W890 wszystkie miały wymiary mała 73x53 i duża 91 x 69 pikseli, chociaż nawet mogły być mniejsze. Jakie mają być ich rozmiary, aby były wyświetlane normalnie w W995?

I jeszcze jedno. Jak usunąć linki "Sony Ericsson" w Aplikacjach, w Media > Zdjęcia, >Muzyka, >Wideo, >Gry?

not found: Poprawiłem literówkę w temacie.

Edited by not found, 12 May 2013 - 12:56.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 May 2013 - 15:19

No ja w C905 (ta sama platforma, ta sama rozdziałka) też mam wymiary mała 73x53 i duża 91 x 69 pikseli. Ikonki musisz w formacie png zapisać. A te ikonki czy raczej linki usuniesz poprzez wykasowanie z TPA/PRESET/CUSTOM wszystkich plików, które mają w nazwie HOOK :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   mangomel

mangomel

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 10h 33m

Posted 12 May 2013 - 18:26

Po dosyć długich poszukiwaniach dowiedziałem się, że te ikony są faktycznie trochę inne. Mała 62 x 40 i duża 104 x 68. Teraz jest ok. Dzięki za linki.
  • 1

#4 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 12 May 2013 - 18:35

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Posted Image


0 user(s) are reading this topic