Jump to content


Photo

Problem z muzyką.


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Bartoszkiewicz

Bartoszkiewicz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 26m

Posted 27 April 2013 - 11:46

Witam serdecznie.
Otóż mój problem zaczął się dwa dni temu, kiedy dokonałem aktualizacji androida 4.0 na moim SE Live...
Kiedy po aktualizacji chciałem zgrać pliki z muzyką na kartę sd to mi wyskakiwało powiadomienie że plik może być nie odtwarzany.
Zignorowałem to i wgrałem parę mp3. Następnie po wejściu z Walkman, lista z muzyką ładowała się bardzo długo, po to aby na końcu pokazać że nic tam nie ma.
Otóż pliki na karcie sd są, przez ASTRO znajduję je, lecz wygląda na to że nie są czytane przez odtwarzacz, chociaż, jeśli przez ASTRO w jakis wejdę to uruchamia się on w odtwarzaczu, ale tylko jeden, a nie wszystkie.
Co zrobić ?
Z góry dziękuję. :mellow:
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 April 2013 - 12:36

To może spróbuj listę odtwarzania sobie zrobić z tymi utworami lub wgrać je ponownie na kartę microSD?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Bartoszkiewicz

Bartoszkiewicz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 26m

Posted 27 April 2013 - 12:45

Tak tylko listę mogę zrobić z tych mp3, które są widoczne w Walkmanie, a tu w ogóle nie ma nic.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 April 2013 - 13:56

No to wytnij je na folder na pulpicie PC a potem wgraj na nowo. Ja szczerze mówiąc nigdy się nie zagłębiałem w odtwarzacz z Xperii 2011, ale z tego co teraz patrzę to faktycznie nie ma opcji aktualizacji multimediów... W850 wibruje ze śmiechu jak to widzi :D Jak Ci zależy bardzo na muzyce, to tutaj masz fajny poradnik, jak wgrać odtwarzacz z Xperii S: http://sony.yt/topic...ass-efekty-dsp/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 27 April 2013 - 20:56

wgraj je przy pomocy MediaGo i nie będzie problemów...
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#6 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 28 April 2013 - 10:59

Pobiez media rescan root z marketu.

Chyba ze nie masz roota, to sprobuj zwyklym, albo ustawienia, aplikacje, wszystkie znajdz walkmana i wyczysc dane.

Zdjecia znajduje normalnie?

Edited by sonyman, 28 April 2013 - 11:01.

  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image


0 user(s) are reading this topic