Jump to content


Photo

Sony Ericsson Aino-Potrzebna akustyka


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   miXXed

miXXed

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 7h 31m

Posted 24 April 2013 - 15:36

Witam Wszystkich forumowiczów.
Otóż wgrałem sobie akustykę tyle że głośnik zaczyna pierdzieć że tak powiem..... Za dużo bassu jest w tej akustyce i Chciałbym żeby było troche mniej basu. Czy ktoś wie jak to zrobić ?

Pozdrawiam, miXXed.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 April 2013 - 15:47

Wgraj oryginalną akustykę, jeśli to nie pomoże to przeflashuj telefon albo ogranicz bassy na głośniku używając tego poradnika: http://sony.yt/topic...-db3210-db3350/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   miXXed

miXXed

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 7h 31m

Posted 24 April 2013 - 16:04

Powiem szczerze, ale nie za bardzo "ogarniam" ten temat który mi podałeś.
Jaką wartość mam wybrać tak żeby basy były w OK . 40 % ?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 April 2013 - 16:34

No to sprawdź sobie jaką masz teraz wartość i wpisz mniejszą. Włącz sobie kalkulator windowsowy, zmień widok na naukowy i tam masz obsługę wartości hex czyli szesnastkowych :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 25 April 2013 - 07:03

No jeśli ten sposób jest dla Ciebie problematyczny to szukaj innych akustyk i sprawdzaj każdą z osobna (może być z przeznaczeniem na inne modele ważne by końcówka się zgadzała (WBXML) i konfiguruj wedle własnych potrzeb (z kilku sterowników akustycznych wybierz te pliki które przypadły Ci do gustu i stwórz w całość - sam tak konfigurowałem akurat W850 -> głośniczek ori, słuchawki - nekit itd.)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic