Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Niesprawny root (instalacja CWM) i update bin


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   camilost

camilost

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 4h 42m

Posted 16 April 2013 - 11:01

Witam, miałem zrootowany SE, wygrałem według poradnika z forum CWM za pomocą X-Parts. Potem zaktualizowałem za pomocą CWM "Install .zip files" i wysiadł mi root, wygranych jest lecz nie sprawny, wcześniej miałem w "xbin", teraz SU pokazuje w "bin" i wyskakuje "wymuś zamknięcie" przy próbie nadania uprawnień w jakiejkolwiek apce.
Mogę jakoś odzyskać go z powrotem? CWM też przestało działać :/
PS. Robiłem DooMLooRdem wcześniej.
EDIT: Dostałem się do najbliższej kafejki, ponieważ nie jestem u siebie w mieście.
DooMLoRdem dałem unroot i znowu root. I wciąż nie działa, nie mogę wejść do recovery ;/

Ok, poradziłem sobie.
Paczka binarek 3.1.1 powoduje, iż przy odłączeniu od PC i wyłączeniu Debugowania. Nie zezwala mi na ROOT.
Zrobiłem paczkę pod CWM (na całe szczęście, wcześniej zainstalowałem CWM i tylko źle włączałem.
Zainstalowałem przez CWM 3.0.3 i APKę 3.1.3 i wszystko super działa :)

Można zostawić gdzieś te paczki, bo jakby ktoś też się tak namęczył jak ja, by mógł spokojnie zainstalować :P

Temat można usunąć, a link jak chcecie :)

Please Login or Register to see this Hidden Content


Edited by camilost, 16 April 2013 - 09:48.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 April 2013 - 17:05

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic