Jump to content


Photo

Downgrade softu | Drenaż baterii


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Aconcagua

Aconcagua

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 6h 53m

Posted 15 April 2013 - 17:40

Witam,

Otóż mam taki dziwny problem:
Mój brat oddawał dawno temu swojego Hazela na gwarancję do naprawy slidera.
Telefon wrócił z najnowszym oprogramowaniem i od tamtej pory bateria trzymała jeden dzień nawet jak telefon stał nieużywany.
Myśleliśmy, że serwis odstawił szopke i podmienił baterię.
Sytuacja zmusiła mnie aby używać teraz starego telefonu brata, ale perspektywa takiej żenującej baterii po prostu mnie drażni...
Dodatkowo telefon posiadał brand Orange czyli był dodatkowo upośledzony.
Postanowiłem więc zrobić debranding zgodnie z Posted Image
I wgrałem najnowsze oprogramowanie.
Niestety bateria jak ciulowo tak ciulowo trzymała dalej.
Wziąłem nawet pożyczyłem baterie od innego Hazela, w którym wytrzymuje tydzień pracy, ale niestety na moim urządzeniu ta sama bateria osiąga wynik jednego dnia :|


W związku z czym chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie przeprowadzić proces downgrade softu bądź jak można skopiować soft z innego Hazela na swój aby mieć ten sam i wtedy sprawdzić o co chodzi z tą cholerną baterią...

Poniżej zamieszczam informacje z Omniusa na temat mojego felernego Hazela

Posted Image



A tutaj info potencjalnego dawcy, u którego wszystko jest O.K

Posted Image

Edited by Aconcagua, 15 April 2013 - 17:43.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 15 April 2013 - 20:51

No to wgraj soft R7CA061 Omniusem i sprawdź czy sytuacja się poprawi :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Aconcagua

Aconcagua

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 6h 53m

Posted 15 April 2013 - 22:14

Ale, że niby mam zmienić domyślną wersję na R7CA061 i to wszystko? Przepuszczać to przez PC Companion?

Edited by Aconcagua, 15 April 2013 - 22:16.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 15 April 2013 - 22:59

Przeczytaj mój wcześniejszy post i wykonaj to co napisałem. A jeśli nie rozumiesz, przeczytaj go jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz aż do skutku. Masz wgrać soft R7CA061 Omniusem. Wszystkie trzy pliki: main generic, fs central_europe i customizacje central_europe.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic