Jump to content


Photo

Problem z Klawiszami w w995


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   SourceR

SourceR

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 10h 9m

Posted 14 April 2013 - 16:19

Witam. Mam Okazje kupić używanego w 995, na razie jest u mnie na próbe (mam go od wczoraj). I mam problem z joystickiem, nie wiem jak to sie dokładnie nazywa. Problem polega na tym że klawisze góra i dół maja słaby i mało wyczuwalny skok, żeby załapał muszę go mocniej docisnąć. Zauważyłem też że czasem tylko klawisz góra szwankuje a klawisz dół działa w miare dobrze, tylko ma ciut gorszy skok od reszty . Z Klawiatura numeryczną nie mam problemu wszystko chodzi miodzio. Podejrzewam zużycie płytki pod nie działającym klawiszem. To chyba nie jest problem z taśma? I jeszcze takie małe pytanko :P
Jak słucham na głośniku co niektórych piosenek np metalliki na max głośnosci słychać troche charczenia, w satio nic takiego nie było.
Czy to normalne, bo czytałem ze w995 nawet na full gra czysto.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 14 April 2013 - 19:01

Zacznijmy od tego, że W995 nie posiada joysticka. Co do górnej płytki klawiatury, trzeba by rozebrać, przeczyścić, złożyć i testować. Jak to by nie pomogło to wymienić na nową. A co do charczenia, być może głośnik się zużył lub ktoś wgrał za mocno podkręconą akustykę. Wystarczy wgrać oryginalną i sprawdzić, a jak nie pomoże - sugeruję zakup głośników zewnętrznych MPS-80 czy stacji MDS-65 - można je kupić za grosze a efekt będzie o niebo lepszy :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   SourceR

SourceR

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 10h 9m

Posted 14 April 2013 - 19:30

Co do tego joysticka no fakt źle to nazwałem, miałem na myśli d-pad zapomniałem nazwy :P W takim razie drogo by kosztowała taka naprawa, czy może dość łatwo jest to zrobić?
Bo nie wiem czy brać tego se i bawić się w naprawę, od razu zaznaczę że mogę go mieć za 160zł, z dołożeniem kasy na lepszy egzemplarz było by ciężko.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 14 April 2013 - 19:44

To Twoje pieniądze, Twoja decyzja. Z całą pewnością ten model jest wart zakupu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   SourceR

SourceR

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 10h 9m

Posted 14 April 2013 - 20:13

To że ten model wart zakupu swięta racja ;) Po prostu chcę kupić dobry egzemplarz, a o takie coraz ciężej ;/ nie jakiś złom, żeby pochodził jeszcze z dobrych parę latek bez większych problemów. Myśle ze go wezmę z tą klawa się pobawię, jestem dobrej myśli. Dzięki za odpowiedź, za jakiś czas pobawię się w sprawdzenie tej klawy.
  • 0


0 user(s) are reading this topic