Jump to content


Photo

[Rozwiązany] SONY MH750 i MH750C - jaka różnica?


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   NightRider

NightRider

    Master Of Darkness

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 11d 12h 22m

Posted 08 April 2013 - 20:44

Witam! Wie ktoś jaka jest różnica między standardową wersją mh750 a tą z C? Gdzieś czytałem, że są wersje na 2012 i 2013, ta nowsza ma czarne siateczki jak się ściągnie gumki i są strojone jak mh1. Może ta nowsza wersja to ta z C na końcu? Pozdrawiam.
  • 0

Posted Image


#2 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 09 April 2013 - 04:27

Przypuszczam że nowe słuchawki posiadające standard CTIA złącza jack są oznaczone C na końcu, lecz to tylko takie moje przypuszczenia.
Gdyby tak było to znaczy że słuchawki różnią się tym że są kompatybilne tylko z telefonami z odpowiednią technologią budowy złącza jack.
http://sony.yt/topic.../page__hl__jack
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 09 April 2013 - 04:57

MH750 są dodawane np. do Xperii T i również obsługują standard CTIA. Ja obstawiam, że MH750c to wersja MH750 dodawana do telefonów przeznaczonych na rynek azjatycki.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   NightRider

NightRider

    Master Of Darkness

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 11d 12h 22m

Posted 11 April 2013 - 11:19

Według telemaxa wersja bez C jest jeszcze produkcji sony ericsson a z C już SONY.

Podaje linka do testu stockowych zestawów słuchawkowych, również jest tam mh750 i można przeczytać że są ich dwie różnie brzmiące wersje na 2012 i 2013...

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0

Posted Image


#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 11 April 2013 - 14:26

Nie popadajmy w paranoję, przecież nie kupujesz słuchawek po to, żeby się godzinami gapić w siateczkę czy jest czarna czy może ma inny odcień. No chyba że? :rolleyes: Jak dla mnie to te same słuchawki z innym znaczkiem. Jeśli mam wybrać pomiędzy Sony Ericssonem a Sony, to z sentymentu wezmę Sony Ericssona. Jeśli za zestaw Sony Ericssona mam zapłacić 20 PLN a za Sony 30 PLN - tym bardziej wolę Sony Ericssona.

Podaje linka do testu stockowych zestawów słuchawkowych, również jest tam mh750 i można przeczytać że są ich dwie różnie brzmiące wersje na 2012 i 2013


Rzeczywiście. Napisano, że brzmią inaczej. Ale nie napisano czy stwierdzono to po podłączeniu tych dwóch zestawów do tego samego telefonu przy takich samych ustawieniach korektora puszczając ten sam utwór odsłuchiwany w takich samych warunkach przez tę samą osobę, więc jaką masz pewność, że napisano prawdę? Żadną. Ponadto nigdzie nie stwierdzono, które z tych słuchawek grają lepiej. A w przypadku słuchawek każdy ma inny gust muzyczny. Jeden będzie zachwycony MH907 i z pewnością znajdzie się też taki, który będzie narzekał na MW600.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   NightRider

NightRider

    Master Of Darkness

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 11d 12h 22m

Posted 13 April 2013 - 21:15

MH750 bez C też mają znaczek SONY ale widać może chodzić o podzespoły. W kolorze siateczki chodzi tylko o rozpoznanie wersji. Ja w wersji bez C od telemaxa miałem jasną więc niby starsze, a grały naprawdę dobrze. Jednak za długo sie nimi nie nacieszyłem bo komuś były bardziej potrzebne na szybko i je odsprzedałem... dlatego myślałem teraz nad zakupem wersji C. Ale ostatecznie zdecydowałem się na model MH-EX300AP, więc temat do zamknięcia.
  • 0

Posted Image


#7 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 13 April 2013 - 21:32

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)


0 user(s) are reading this topic