Jump to content


Photo

W995 - słuchawki.


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   DJZgon

DJZgon

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 11 posts
    • Time Online: 8h 51m

Posted 03 March 2013 - 13:47

Mógłbym napisać w poprzednim temacie, lecz nie chcę robić bałaganu w tematach.
Tak samo, jeżeli temat jest w złym dziale - przepraszam, jeszcze się tu nie odnalazłem.

Tworzę posta, ponieważ szukam dobrych słuchawek do W995, NAUSZNYCH - z pałąkiem.
Proszę o pomoc, ponieważ jest tego multum, a szukam słuchawek w cenie +/- 100zł.
Liczy się jakoś dźwięku - priorytet i na drugim miejscu głośność.
Mają to być słuchawki "odchudzone", czyli trochę mniejsze niż standardowe komputerowe.

Jeżeli ktoś posiada tego typu słuchawki, proszę o przekazanie mi informacji o nich (lub samej nazwy), a sprawdzę je także.

Pozdrawiam.

not found: Przeniosłem do działu Słuchawki. Otworzyłem też temat, bo w zamkniętym raczej by Ci nikt nie pomógł ;) Poprawiłem też pisownię - spację dajemy po przecinku a nie przed :)

Edited by not found, 03 March 2013 - 14:46.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 March 2013 - 23:41

Od Sony Ericssona polecam HPM 83, HPM 85, a że trudno Ci będzie dostać oryginalne hpm 85 i W995 ma gniazdo 3,5 mm audio jack, na allegro masz identyczne słuchawki Sony MDR-V150. Będziesz zadowolony :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic