Jump to content


Photo

Problem z ładowaniem Neo V.. Wielki Problem!


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Dironixu

Dironixu

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 41m

Posted 02 March 2013 - 20:45

Witam. Otóż wymieniłem się na owy telefon i znając moje szczęście sprawiło że telefon nie ładuję. Podłączam go do portu micro usb, nie działa, pod komputer też nie działa.. Probowałem 3 ładowarki nic.. Telefon nie startuję, nie ładuję.. Tylko dioda miga jak próbuję go włączyć, zamiast być cały czas to tylko migała do póki się nie wyłączył.. Oddałem do serwisu(prywatnie, bo nie ma gwarancji) ponieważ niby to miała być wina portu USB. Po 2 dniach zadzwonili do mnie że serwisant nie stwierdził żadnych uszkodzeń i telefon jest sprawny. Więc odebrałem ten telefon serwisant mi pokazał jak wkładać kabelek i gdy podłączył dioda była cały czas, gdy ja podłączam u siebie w domu nie działa nic.. Zero świecenia diody, żadnych reakcji.. Proszę o pomoc.. Telefon mnie już podnosi do granicy wytrzymałości. Pozdrawiam.
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 02 March 2013 - 20:51

Skoro u niego działał, a u Ciebie nie, to może wina ładowarek? Inne urządzenia ładują się pod tymi samymi ładowarkami?

Edited by phillix, 02 March 2013 - 20:51.

  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 02 March 2013 - 20:52

Może kontakt Ci się zepsuł? Sprawdź w innym gniazdku... Sprawdź też czy kabel usb jest dobrze wpięty do ładowarki lub podłącz telefon bezpośrednio do usb komputera (może ładowarka jest spalona)...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   Dironixu

Dironixu

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 41m

Posted 02 March 2013 - 20:55

Wszystko co pisaliście próbowałem... Bez skutków.. Do wszystkich gniazdek też próbowałem..
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 02 March 2013 - 21:03

Pokaż log identify z tego programu: http://sony.yt/topic...sm7227-msm8255/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   Dironixu

Dironixu

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 41m

Posted 02 March 2013 - 21:08

Jak mam pokazać skoro telefon nie działa nawet pod usb?
  • 0


0 user(s) are reading this topic