Jump to content


Photo

Tańsze pakiety internetowe w Virgin mobile


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 27 February 2013 - 17:37

Wczoraj Virgin mobile wprowadził tańsze pakiety internetowe. Od teraz najtańszy pakiet 25 MB kosztuje 2 PLN, największy 1 GB - 19 PLN. Pakiety aktywowane są na okres 30 dni. Żeby sprawdzić ile pakietu nam jeszcze zostało, wystarczy użyć kodu *108#.

Osobiście najbardziej ucieszył mnie pakiet 25 MB za 2 złote, bo jeszcze jak byłem w T-mobile kupowałem najmniejszy możliwy tam pakiet czyli 100 MB i zawsze na tym traciłem, bo nie wykorzystywałem całego przez ten miesiąc :)

A jak wam się podobają nowe pakiety?

Szczegóły na stronie Virgin mobile:

Please Login or Register to see this Hidden Content


WALKMAN?

Posted Image

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 27 February 2013 - 19:19

hmm cena ciekawa ale mam lepsza alternatywe do mobilnego netu ...kupuje na alledrogo startowke orange z limitem 6gb wazna rok za ok 26-30pln w zaleznosci od miesiaca i starcza na spoooro :) tylko ze korzystam z modemu napewno taki pakiecik z dwa zeta nie jednemu sie przyda :)
  • 0

#3 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 27 February 2013 - 20:38

No wiadomo, że te pakiety to do internetu na komie. Na kompie to by raz dwa zeszło ;) Ale pakiet 25 MB świetny, zaraz sobie załaduje :D
WALKMAN?

Posted Image

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 February 2013 - 23:40

Dla mnie to dosyć kiepska oferta, gdybym potrzebował aktywować sobie pakiet internetowy, to Orange oferuje mi 100MB za 2 zł. Czyli 4x więcej za tę samą cenę. Jedyny plus jest taki, że są one ważne przez 30 dni, ale i tutaj przegrywają z Orange, bo gdybym potrzebował dużej ilości danych np. na miesięczny wyjazd, to wybrałbym starter Orange 1GB za 20 zł, a nie 1GB pakiet w Virgin za 19. Dlaczego? Bo w Orange oprócz 1 GB otrzymuję także 20 zł, które po zmianie taryfy mogę wykorzystać na kolejny 1GB transferu danych lub zwyczajnie wydać na rozmowy lub smsy :slonko:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic