Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Jaki TV


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 February 2013 - 21:27

Witam przyszedł czas zmiany tv i chciałbym,żebyście mi doradzili.
Moje wymagania to :
-32 cale ewentualnie ciut mniejszy
-regulacja (pochylić ,pod kąt jakiś wiadomo o co chodzi)
-led albo lcd
-dobre kolory(np jak leżę i kolory nie byly blade czy ciemne,wtedy regulacja się obędzie)
Jakaś dobra marka a nie jakaś chińska jak prestigio czy *%$#
Cena tak do 1000 lekko ponad też wchodzi w grę
  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 27 February 2013 - 19:25

do 1000 to nie poszalejesz... no chyba ze bez mpg-4 dvbt chyba ze uzywka wchodzi w gre ewentualnie mozesz popytac o powystawowe
  • 0

#3 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 28 February 2013 - 12:20

Niedawno również zmieniłem TV, na Sony KDL-26EX550 - 26 cali, regulacja pod kąt ok 8 stopni, led, świetne kolory, ogólnie dużo by pisać ;p. Ja swojego kupiłem za 1500zł, ale jak poszukasz to powinieneś taniej znaleźć.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 March 2013 - 00:55

Dobrego telewizora w tej cenie nie kupisz, do 2000 PLN 32" owszem. Za ok 1800 można kupić 32" Sony Bravie nową. Tylko wszystko zależy czego od telewizora oczekujesz. Ja bym Ci radził przejść się po sklepach, pooglądać sobie dostępne modele, spisać oznaczenia a dopiero potem szukać w sieci najtańszej opcji. Zwróć uwagę na rozdzielczość ekranu, bo niektóre modele oferują jedynie istny pokaz pikselozy :) Dlatego nie da się doradzić dobrego telewizora, trzeba przejść się po sklepach i wybrać to, co się podoba. Bo każdy ma inny gust. Na Twoim miejscu rozglądałbym się za Sony, Sharpem, Panasonic lub ewentualnie Toshibą. Ale też nie wszystkie modele, musisz zobaczyć czy matryca Ci odpowiada i czy nie ma pikselozy... A potem sprawdzić inne parametry jak ilość złącz hdmi i inne funkcje...
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 March 2013 - 23:17

Temat można zamknąć kupiłem samsunga 32"
  • 0

#6 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 09 March 2013 - 23:20

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Posted Image


0 user(s) are reading this topic