Jump to content


Photo

[Rozwiązany] W800i - problem z klawiszami.


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted User 1

Deleted User 1

    Banned

  • Banned
  • 167 posts

Posted 14 February 2013 - 22:51

Witam, mam taki problem, otóż mój W800 totalnie zwariował, gdy wcisnę potwierdzenie joyem to wykrywa jako wciśnięcie go do środka, w dół, i wprawo na raz.
Z innymi klawiszami dzieje się to samo. Cóż mogło paść ? Dodam, iż telefon otrzymałem od koleżanki, po "drobnej" kąpieli.

Dziękuję z góry za pomoc, pozdrawiam.

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 15 February 2013 - 00:36

No to jak był zalany to na 100% masz gdzieś zwarcie czyli zostaje procedura dla topielców. Rozebrać, wykąpać w spirycie, wysuszyć, wymienić co uszkodzone i sprawdzać czy dobrze działa :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Gracjan44

Gracjan44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 45 posts
    • Time Online: 7d 7h 14m

Posted 15 February 2013 - 00:36

Jeśli sam joy by wariował to on jest do wymiany, jeśli klawisze to przyjrzyj się złączu i ewentualnie ten filtr do wymiany Posted Image
  • 2

#4 OFFLINE   Deleted User 1

Deleted User 1

    Banned

  • Banned
  • 167 posts

Posted 15 February 2013 - 15:24

A czy da się przelutować joy z innego telefonu, np z K510 bez żadnych strat w stylu "gorzej chodzi" itp ?
Bo mam kilka uceglonych K510tek i każda z nich miała sprawny joy, byłoby fajnie jakby się dało z nich chociaż ten joystick wydobyć.

Dodam, iż telefon działał po tym całym zalaniu, dopiero któregoś dnia wyjmuję z kieszeni a ten dostaje świra.

Edited by Charlie, 15 February 2013 - 15:28.


#5 OFFLINE   Gracjan44

Gracjan44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 45 posts
    • Time Online: 7d 7h 14m

Posted 15 February 2013 - 23:51

Joystick to według mnie jednorazowa rzecz ale jeśli masz umiejętności to próbuj. Sam joy może być dobry a filtr może mieć na niego wpływ.
  • 0

#6 OFFLINE   Deleted User 1

Deleted User 1

    Banned

  • Banned
  • 167 posts

Posted 16 February 2013 - 00:15

Ja nie mam umiejętności, transformatorówka/oporówka to dla mnie codzienność, chyba jak dla każdego Montera elektronika, a w serwisie powinni umiec coś przełożyć z jednej PCB na drugą.

Dziękuję za pomoc wszystkim, którzy się udzielili, temat uważam za ZAMKNIĘTY. ;)

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 16 February 2013 - 00:23

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic