Jump to content


Photo

Nowa obudowa dla C702


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 10 February 2013 - 10:07

Witam
Przymierzam się cały czas do kupna nowej obudowy dla C702, ale widzę że teraz jest coraz trudniej o kompletne obudowy. Więc mam pytanie czy są serwisy które oferują kompletne obudowy ? Bo np. tutaj

Please Login or Register to see this Hidden Content

lub tu

Please Login or Register to see this Hidden Content

są ale tylko poszczególne części, a mi zależałoby całej obudowie łącznie z klawiszami
  • 0

#2 OFFLINE   Carlito Brigante

Carlito Brigante

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 47 posts
    • Time Online: 1d 7h 32m

Posted 10 February 2013 - 11:10

Jest jeszcze opcja uszkodzony c702 w idealnym stanie wizualnym ;] choć o taki jest ciężko ale po czasie udało by się znaleźć coś takiego.
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 February 2013 - 01:03

Obudowy z klawiszami to na 100% podróbki. Kup c702 i przełóż obudowę lub kompletuj. Najlepsze są z demontażu, bo wiadomo że raczej na pewno oryginalne :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 11 February 2013 - 09:58

No właśnie tego się obawiałem, tylko szkoda że nigdzie nie można teraz dostać przedniego korpusu tak samo jak i klawiszy bocznych, chyba będę musiał się zdecydować na zakup C702 w ładnym stanie
  • 0


0 user(s) are reading this topic