Jump to content


Photo

Problem z aplikacją droidcam


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   wielkibogdan

wielkibogdan

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 60 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 07 February 2013 - 22:29

Mam tą aplikację i w telefonie i w komputerze. Dzięki niej rozmawiam z dziewczyną na skype ale od pewnego czasu dźwięk przestał działać dziewczyna widzi tylko obraz a nie słyszy dźwięku. Nie wiem co zrobić próbowałem instalować wszystko na nowo i nic. Naprawdę proszę o pomoc:(
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 08 February 2013 - 00:39

Zainstaluj sobie skypa na telefonie z marketu i nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych aplikacji ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   wielkibogdan

wielkibogdan

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 60 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 08 February 2013 - 19:13

Tak tylko że potrzebował bym pakietu internetowego a to kosztuje. A wifi w domu też nie mam. Dlatego tak zależy mi na tej aplikacji
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 09 February 2013 - 01:43

A nie instalowałeś czegoś, co spowodowało tę usterkę? W ostateczności przeflashuj telefon i zainstaluj aplikację na nowo.... Zawsze możesz też spróbować przekierować internet z PC do telefonu przez USB i używać skypa :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 09 February 2013 - 01:46

Albo najlepiej wykosztować się 20-50zł na kartę WiFi do komputera i udostępnić internet smartphone, jednak najlepiej było by dać 70zł i kupić najzwyklejszy router WiFi i mieć spokój z problemami takimi.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850


0 user(s) are reading this topic