Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Satio - Problem z USTAWIENIAMI SIECI


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   grabarz.nr1@poczta.fm

grabarz.nr1@poczta.fm

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 22h 3m

Posted 07 February 2013 - 20:36

Witam, kupiłem Satio, był on w sieci ORANGE, ale jest bez sim-locka. Posiadam numer w T-Mobile. Problem twwi w tym ze SMS konfiguracyjny się nie chce zapisać w telefonie. A jak wejdę w USTAWIENIA/Łączność/Sieci docelowe/ Mam tam kilka kategorii, Internet, Wiadomości MMS, Ustawienia WAP Bez Kategorii - w każdym przypadku jest w nich ALBO INTERNET ORANGE lub ORANGE WAP z KŁÓDKA. Kiedy chce je usunąć wyskakuje komunikat "Nie można edytować zabezpieczonej sieci docelowej". Co mam zrobić wgrać nowy Soft albo przywrócić ustawienia fabryczne? Pomocy:(
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 08 February 2013 - 00:36

Jeśli masz brandowany soft Orange i zablokowane ustawienia internetowe, to chyba tylko debranding Cie ratuje. Mogę Ci wgrać najnowszy niebrandowany soft, koszt takiej usługi to 20 PLN, trzeba posiadać naładowaną baterię, windowsa viste lub nowszy, internet 2mbps lub szybszy i kabelek usb :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   grabarz.nr1@poczta.fm

grabarz.nr1@poczta.fm

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 22h 3m

Posted 11 March 2013 - 14:24

Proszę podaj mi dane do przelewu. Zastanowie sie i chyba wpłace pieniądze, i jak bede w domu gdzie mam szybszy internet bo tu mam Areo2 zeby normalnie korzystać, to sie umówimy na termin. I jeśli możesz opisz na jakiej to zasadzie będzie.
Pozdrawiam
  • 0

#4 OFFLINE   grabarz.nr1@poczta.fm

grabarz.nr1@poczta.fm

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 22h 3m

Posted 19 March 2013 - 01:01

Dziękuje za pomoc ;) Zamykam temet.
  • 0

#5 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 19 March 2013 - 07:21

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic