Jump to content


Photo

Problem z zasięgiem. I problem z Root. Pomocy


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   livewarezz

livewarezz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 7m

Posted 06 February 2013 - 18:15

Witam wszystkich ;)

1. Problem

Słuchajcie forumowicze mam pewien problem z Sony Ericsson Mini Pro (sk17i).
CO jakieś 30 minut gdy piszę sms wyskakuje komunikat że karta sim wyjęta. Uruchom ponownie to zostanie zarejestrowana (niżej daję zrzut ekranu telefonu.) I wyskakuje komunikat i po ponownym uruchomieniu działa poprawnie i za jakiś czas znowu to wyskakuje. Kartę sim mam chyba sprawna bo bez żadnych rys nie zalana nie pościerana. Podkładałem papierek pod baterię żeby dociskało to też nie pomogło. Co o tym sądzicie?

2. Problem

Chodzi o ten sam telefon. Dwa dni temu odblokowałem bootloader. Chyba odblokowałem (programem) ale nie wiem jak sprawdzić czy jest odblokowany. Chciałem wgrać nowy system i zROOTować może to coś pomoże na tę kartę sim. A jak nie to i tak umożliwi mi więcej funkcji(superuser itp.) I teraz moje pytanie bo inne tematy są z 2011 i są tematy jeszcze na starym androidzie a ja już tu mam 4 ICS. I teraz jak wgrać ten cały kernel? Jak zROOTować? Jaki wgrać soft? Co polecacie? I jakąś instrukcje dla zielonych ;) Z góry ogromne dzięki i liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam

Please Login or Register to see this Hidden Content

(komunikat o karcie sim pojawiający się dość często. do problemu 1.)

Please Login or Register to see this Hidden Content

( informacje o wersji sofa czy tam oprogramowania informacje do problemu 2 )

Liczę na waszą pomoc ;) Pozdrawiam

not found: Witaj na forum. Poprawiłem pisownię, po znaku zapytania nie dajemy spacji ;) Przeniosłem też temat do właściwego działu - mini pro.

Edited by not found, 06 February 2013 - 22:09.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 February 2013 - 21:50

Zaktualizuj firmware do najnowszego i sprawdź czy problem z kartą się powtarza. Jeśli tak - oddaj na gwarancję. Co do rootowania - poradników i tematów jak to zrobić jest już od groma na forum. Poczytaj i zrób.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic