Jump to content


Photo

Sony Ericsson Elm naprawa


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   wojtyra0609

wojtyra0609

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 4h 38m

Posted 28 January 2013 - 17:21

Witam Serdecznie

Moja historia zaczęła się od tego ze dostałem se elm od ciotki która kupiła sobie nowy telefon. W telefonie nie działał głośnik rozmów ( nie słyszałem nic jak ktoś do mnie dzwonił wiec oddałem go do komisu. Naprawa kosztowała mnie 30 zł i gdy odebrałem telefonik zauważyłem ze nie działa podświetlenie klawiszy które wcześniej oczywiście działało. Oddałem telefon ponownie, czekałem na niego dobry miesiąc i po odebraniu okazało sie ze nie dość ze podświetlenie nadal nie działa to jeszcze telefon nie ma zasięgu i głośnik zewnętrzny nie działa ( nie słychać dźwięku przychodzących połączeń oraz żadnych otworów. Gdy włączam jest głucha cisza). Doradźcie mi co mam robić dalej bo myślę ze ludzie z tego komisu już nic tam nie naprawia jedynie więcej jeszcze zepsują. Myślałem żeby zaproponować im aby odkupili ode mnie ten telefon po normalnej cenie bo jedyne co jest w nim zepsute to oni zepsuli a za głośnik zapłaciłem. Macie może inne pomysły ? z góry dzięki za rady :)

Jurij: Poprawiłem literówkę w tytule :)
  • 0

#2 OFFLINE   SaimON

SaimON

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 103 posts
    • Time Online: 4d 2h 45m

Posted 28 January 2013 - 18:27

O.o Takiej historii jeszcze nie słyszałem... Hmm... Byłeś w innych serwisach? Coś pewnie schrzanili na płycie głównej...
  • 0

Posted Image

SE T610 (zgubiony) >>> SE T610 (drugi taki sam; posiadam dalej) >>> Sagem MY400x (posiadam dalej) >>>SE C702 (pierwszy telefon z salonu) >>> Nokia 3110 (posiadam dalej) >>> Huawei U7510 (sprzedany) >>> SE C702 (powrót, posiadam dalej, zalany)>>>SE W910i (sprzedany) >>>SE Elm (sprzedany) >>>SE Xperia X1i (sprzedana) >>> Samsung Omnia Lite (sprzedany) >>> Nokia 5530 (OBECNY) + K800i


#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 28 January 2013 - 19:07

Ja bym na Twoim miejscu poszedł tam jeszcze raz, pokazał im co popsuli i kazał to naprawić aż do skutku. A jak będziesz odbierał telefon to wejdź sobie w menu serwisowe: *>*<<*<* gdzie > to ruch pada w prawo a < to ruch pada w lewo. Wejdziesz tym sposobem w menu serwisowe i tam masz testy telefonu. Przy nich od razu sprawdź wszystkie elementy telefonu i jak coś nadal nie będzie działać - natychmiast reklamuj lub zażądaj pieniędzy za uszkodzony doszczętnie telefon lub sprawnego telefonu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   SaimON

SaimON

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 103 posts
    • Time Online: 4d 2h 45m

Posted 29 January 2013 - 10:38

Najlepsze jest to, że z takimi to trudno wygrać... Ja bym im nie ufał... Co to za serwis, który aż 3 razy chrzani całą robotę?
  • 0

Posted Image

SE T610 (zgubiony) >>> SE T610 (drugi taki sam; posiadam dalej) >>> Sagem MY400x (posiadam dalej) >>>SE C702 (pierwszy telefon z salonu) >>> Nokia 3110 (posiadam dalej) >>> Huawei U7510 (sprzedany) >>> SE C702 (powrót, posiadam dalej, zalany)>>>SE W910i (sprzedany) >>>SE Elm (sprzedany) >>>SE Xperia X1i (sprzedana) >>> Samsung Omnia Lite (sprzedany) >>> Nokia 5530 (OBECNY) + K800i


#5 OFFLINE   wojtyra0609

wojtyra0609

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 4h 38m

Posted 29 January 2013 - 16:30

w innych serwisach nie sprawdzałem no bo bym musiał tam płacić za uszkodzenia których dokonali oni. Dzisiaj oddałem telefon znowu powiedziałem co panowie popsuli zostawiłem nr telefonu i będę czekał żeby się odezwali. ale jak nie będzie odzewu tak z 2 tygodnie to znowu ich odwiedzę i się przypomnę. jak już odbiorę telefon to zgodnie z radami Jurij sprawdzę wszystko na miejscu. tak nawiasem dowiedziałem się dzisiaj ze komuś telefon 2 lata robili bo ciągle oddawali uszkodzonego. Myślę ze jak teraz nie zostanie naprawiony w pełni to zarządzam albo kupna tego telefonu za cenę w pełni sprawnego albo zwrotu pieniędzy za uszkodzenia albo innego telefonu sprawnego. narazie czekam.. :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic