Jump to content


Photo

Nie działa internet.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   yari

yari

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 2h 58m

Posted 27 January 2013 - 12:04

Cześć,

przez jakiś czas używałem sobie spokojnie internetu w Yari i wszystko było okej, po czym nagle nie wiem co się stało, że przestał działać.

Próbowałem ściągać na nowo ustawienia ze strony Orange itp., nawet byłem w salonie - nic nie pomaga, nie rozumiem dlaczego (przy próbie załadowania tych ustawień wywala mi błąd, że się nie udało ich wgrać).

Pomyślałem, że to coś w oprogramowaniu musiało się skopać i jeśli wgram całe oprogramowanie na nowo, to wtedy po uruchomieniu się od stany-jak-fabryczny sam będzie automagicznie pobierał wszelkie ustawienia przy próbie odpalenia internetu - niestety tutaj na stronce znalazłem oprogramowanie z rozszerzeniem .software, a do tego, jak się okazuje, potrzeba płatnego setools3 w przypadku Yari :(

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć zatem co mogę pokombinować, aby uruchomić ten internet, lub za darmo wgrać oprogramowanie na nowo?

Pozdrawiam.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 January 2013 - 12:36

Za darmo możesz wgrać oprogramowanie za pomocą Omniusa: http://www.sonyerics...pomoca-omniusa/ :) Konto sobie u nich założysz, pliki pobierzesz z ich supportu, wpiszesz dane do programu i po chwili telefon będzie jak nowy :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 27 January 2013 - 12:36

mozna zrobic debranding to i wgrasz soft za free poszukaj jest na forum :) moze pomoze przywrócenie ustawien fabrycznych
  • 0

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 27 January 2013 - 12:46

Wgraj sobie A2 uploaderem czysty soft R7AA076 z naszego downloadu.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic