Jump to content


Photo

Problem z wibracjami.


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 29 January 2013 - 15:35

Czym się przejmujesz?? Dla wibracji odsprzedawać go dalej... Zobacz jak wszystko działa. Czy działa BT, Wifi slide jak śmiga. O takie rzeczy się pyta przed zakupem. Troche sie zabezpieczysz jak dokonasz transakcji na zasadach allegro z tablicy. Jeśli spotkałeś sie z kolesiem to najgłupszy błąd zrobileś - zaplaciles a nie sprawdziles - najpierw sprawdz potem kupuj albo i nie. Jeśli wysyłkowo na to zasady allegro, o wiele pomoga (sprzedajacy zaklada oferte na allegro a ty u niego kupujesz - jesli nie chce zakladac nie kupuj u niego) i na przyszlosc opytaj sie o szczegoly czy ukrytych wad nie ma itp...

Tak podsumowujac - w komisie do 30zł za robocizne wezmą i masz z wibracją telefon.

Edited by slivka91, 29 January 2013 - 15:37.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#22 OFFLINE   Sylkis

Sylkis

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 21h 2m

Posted 29 January 2013 - 16:10

Z wifi mi się łączy, nie wiem jak sprawdzić, czy Opera Mini mi z niego korzysta, czy z sieci komórkowej, ale ogólnie net działa.

Z moją Nokią E75 tez się po BT połączył, więc zakładam, ze jest okej (nigdy w życiu nawet raz z tej technologii nie skorzystałem, więc nawet nie wiem jak ją inaczej sprawdzić).

Slider działa dobrze, ale jak się go otworzy i jeszcze raz mocniej naciśnie, to odsłania się dodatkowo kawałek ponad klawiaturę (i widać jakieś 2 śrubki) - tego pewnie nie powinno być?

Co do kupowania na tablicy - no teraz to już wiem, na błędach i swojej głupocie się człowiek uczy :facepalm:

Twierdzicie, że szukać serwisu, w którym mi to porobią w granicach 50zł, warto?

A odsprzedać chciałem, bo już się wkurzyłem i rozważam zakup nówki, tylko że one chodzą po ok. 500zł i łatwo się naciąć na chińską podróbkę... :/

Edited by Sylkis, 29 January 2013 - 16:14.

  • 0

#23 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 29 January 2013 - 20:20

Zamiast dramatyzować rozbierz go zgodnie z instrukcją serwisową i pokaż jak to wygląda w środku... Śrubokręt to kilka zł, silniczek też. Ba, nawet za złotówkę kupisz jakiegoś uszkodzonego SE na części, wymontujesz z niego wibratorek i przełożysz do W995. Nie wiem jakich tam jest rozmiarów więc, ale coś by się na pewno znalazło.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#24 OFFLINE   Sylkis

Sylkis

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 21h 2m

Posted 29 January 2013 - 20:54

Może macie racje, niepotrzebnie się rozemocjonowałem, ale po prostu szlag mnie trafił i co rusz to jakieś kłody pod nogi miałem.

Rzeczywiście może poszukam po taniości jakiegoś uszkodzonego (w inny sposób) na części zamienne, martwi mnie tylko fakt, że nie mam lutownicy ani nigdy się nią nie posługiwałem, czyli musiałbym ją pożyczyć od kogoś i z duszą na ramieniu wszystko robić ;)
  • 0

#25 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 29 January 2013 - 23:59

Silniczki wibracji ja mam jak co :) i to kilka tylko jaki tam w tym w995 musi lezec?? bo mam z k550. torxa za grosze kupisz ba moze i gdzies twoj ojciec w narzedziach trzyma takie cudo.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#26 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 January 2013 - 00:23

Z tego co wynika z instrukcji serwisowej, to silniczek w W995 jest przylutowany do płyty głównej więc bez hot aira się go nie wymieni:

Attached File  w995 vibra.JPG   41.96K   4 downloads


Chyba że dałoby się go usadowić jakoś w obudowie... Znajdź jakiegoś majsterkowicza który ma hot aira lub elektronika to Ci to zrobi :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#27 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 30 January 2013 - 00:45

albo niech napisze do bartq92 moze podejmie sie zdalnej naprawy w dobrych pieniadzach ;)
  • 0

#28 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 30 January 2013 - 11:41

zdalnej? Może być ciężko wymienić silniczek wibracji bez kontaktu z telefonem :D
  • 0

DENON DJ


#29 OFFLINE   Sylkis

Sylkis

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 21h 2m

Posted 30 January 2013 - 12:08

Chodziło raczej o wysyłkową ;)

Kurde, muszę kupić te śrubokręty, bo tam ponoć silniczka w ogóle nie ma żadnego (czyli hot air pewnie niepotrzebny), ale z drugiej strony tam jeszcze coś o jakiś kulkach byłą mowa, że są na stałe wklejone, czy coś i w sumie to pewnie musielibyście zobaczyć o co chodzi.
  • 0

#30 OFFLINE   Sylkis

Sylkis

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 21h 2m

Posted 01 February 2013 - 20:32

Posted Image

Posted Image

Posted Image
Tak to wygląda w środku. Mam nadzieję, że pokazałem wszystko, co potrzebne :)

not found: Na przyszłość wstawiaj w tagach, dodałem ;)

Edited by not found, 01 February 2013 - 21:18.

  • 0

#31 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 02 February 2013 - 01:00

Na 100% można śmiało powiedzieć, że ten silniczek nie odpadł sam, a ktoś mu w tym nieudolnie pomógł. Pozostaje Ci szukanie fachowca z hot airem, dobrego serwisu. Zawsze możesz też napisać zlecenie w dziale giełda lub popytać na elektrodzie czy ktoś z Twojej okolicy by tego nie zrobił...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic