Jump to content


Photo

Problem z ekranem dotykowym :(


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   kazakal

kazakal

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 27m

Posted 24 January 2013 - 21:56

Witam.

Tak wiec ... Po wgraniu kernela ( EXtendedStockKernel_SK17i-v2 ) ekran dotykowy i te 2 klawisze dotykowe przestał działać.W telefonie do nawigacji w menu działają jedynie klawisze. Dodam , iż mialem wgranego cyanogenmod 9 i chciałem wgrać ICS r6 . Nie wiem co robic :/ Czytałem dużo postów na podobne tematy ale nic z tego nie wynikło . Prosze o szybką odpowiedz.

Jeżeli w poście dałem za mało informacji, prosze o wyrozumiałość , jest to mój pierwszy post.
Na wszystkie pytania odpowiem.

Edited by kazakal, 24 January 2013 - 21:56.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 January 2013 - 22:10

Wgraj oryginalne firmware Sony podłączając wyłączony telefon trzymając vol-.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   kazakal

kazakal

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 27m

Posted 24 January 2013 - 22:23

Wgrałem , nic z tego. Ekran dalej nie reaguje :(
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 24 January 2013 - 22:27

No to pozostaje wycieczka do serwisu Sony i albo kalibracja ekranu albo naprawa hardware (zapewne taśma od lcd albo klawiatury szwankuje).
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 25 January 2013 - 10:17

Ale kernel też stockowy wgrałeś? Wgraj stock kernel i potem stock rom.
  • 0

DENON DJ


#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 January 2013 - 12:31

Przecież kernelXXXXXX.sin to część składowa APPSW. Musiał go wgrać, skoro twierdzi, że wgrał oryginalne firmware ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 25 January 2013 - 23:22

z tego co wiem to kalibracje ekranu się robi tylko przy oporowych wyświetlaczach
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 January 2013 - 00:51

W takim razie źle wiesz, bo kalibruje się wszystkie ekrany dotykowe, a firmware ETS i specjalne narzędzia są do wszystkich Xperii. Przejrzyj sobie instrukcje serwisowe, do niektórych modeli są wytyczne jak to zrobić. Do poprawnej kalibracji trzeba mieć i sprzęt i wiedzę dlatego nie jest to zadanie dla zwykłych użytkowników. Ja w tym przypadku obstawiam mimo wszystko usterkę hardware.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic