Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Dziwne problemy po przywróceniu kopi w recovery


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 17 January 2013 - 19:50

Witam
Dzięki w-support (przez to że wygrali stockowego GB) mam teraz problemy po przywróceniu kopi w recovery. Otóż zniknęła mi prawie połowa zainstalowanych aplikacji, a co najgorsze nie mogę już żadnych zainstalować, bo wyskakuje komunikat że aplikacja nie została zainstalowana. To samo jest że starszą kopią. Wyjaśni mi ktoś o co w tym chodzi? Bo ja nic z tego nie rozumiem

soniaczW800i:Ort.

Edited by soniaczW800i, 17 January 2013 - 20:18.

  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 17 January 2013 - 20:06

Pliki kopii są nietknięte? Zobacz datę utworzenia / modyfikacji plików kopii czy zgadza się z datą ( jeżeli pamiętasz ) utworzenia kopii przez Ciebie.
Mi kopia modyfikowanego stocku ( ICS ) zajmuje 843mb, ( GB ) zajmuje 804mb, a MIUI ( GB ) zajmuje tylko 595mb.
Ja miałem kiedyś taki problem, że w ogóle nie mogłem przywrócić kopii, a dlaczego? Podczas robienia kopii miałem za mało miejsca na SD i nie wszystko się zapisało.

PS. Zawsze ( przed wgraniem nowego romu ) robię świeżą kopię kontaktów ( do pliku na SD ) i kopie aplikacji z danymi oraz danymi systemowymi w Titanium Backup. Jeżeli nie robisz, to radze - Titanium nie zawodzi ;)
  • 1
Posted Image

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 17 January 2013 - 20:31

A co jeśli w nazwie kopi jest data 01-01-1980 ( po wyjęciu karty sim była taka data w telefonie), natomiast sama kopia została utworzona 30 grudnia 2012 o ile dobrze pamiętam, data ma jakieś znaczenie ? A co do kontaktów itp. to mam kopię w razie czego tylko szkoda byłoby stracić pół dnia na instalowanie aplikacji, konfigurowania systemu itp.

Edited by jack79, 17 January 2013 - 20:32.

  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 17 January 2013 - 20:52

Data raczej nie, ale miałem na myśli to, że być może grzebali coś.
W cwm masz chyba możliwość wgrania części kopii, więc możesz wgrywać po kolei.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 1
Posted Image

#5 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 18 January 2013 - 15:01

Albo spróbuję jeszcze wgrać stocka i potem spróbuję przywrócić tą kopię

PS: Moja kopia zajmuje około 1,12 GB, a na karcie mam wolnego około 1,33 GB więc powinno być w porządku. Jednak i tak już kupiłem kartę 32 GB

EDIT: Wgrałem stockowego ROM-a GB 0.42, potem skopiowałem swoją kopię na nową kartę pamięci i przywracałem po kolei:
Najpierw aplikacje z partycji karty pamięci, potem system i na końcu wszystkie dane (data) i co ciekawe wszystko poszło poprawnie nie straciłem żadnej aplikacji+ nie ma problemów z instalacją nowych. W sumie to nie wiem co rozwiązało problem flashowanie czy nowa karta pamięci, ale dzięki za pomoc, plusy oczywiście się należą. Temat do zamknięcia ;)

Edited by jack79, 18 January 2013 - 17:03.

  • 0

#6 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 18 January 2013 - 20:25

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Dołączona grafika


0 user(s) are reading this topic