Jump to content


Photo

W995 - Zielony obraz w aparatach.


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   DJZgon

DJZgon

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 11 posts
    • Time Online: 8h 51m

Posted 11 January 2013 - 16:38

Witam.

Założyłem ten temat ,ponieważ w moim W995 obie kamery mają zielony obraz.
Telefon był kupiony jakiś długi czas temu ,posiadał go brat. Pewnego dnia znikąd aparat zaczął mu wyświetlać zielony obraz ,kontury były widoczne - mówię na to żartobliwie "Predator". Telefon przeleżał kilka miesięcy ,po czym kupiłem aparat ,dziś go wymieniłem i ku mojemu zdziwieniu nadal jest ten sam problem ,a mianowicie "predator". Po wymianie obraz był całkowicie czarny ,ale gdy odchyliłem odrobine obudowe przy bocznym klawiszu aparatu to obraz się pojawił ,oczywiście zielony. Tak samo jest w kamerze rozmów wideo.
Telefon kupiony od nowości.

Nie wiem w czym może być problem ,dlatego proszę o pomoc.



Pozdrawiam.

Edited by DJZgon, 11 January 2013 - 16:38.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 January 2013 - 16:45

Według instrukcji serwisowej do wymiany masz następujące części:

Main and VGA Camera problems
N2205, N2206, N2212 or N2213


Nie pytaj mnie co to za części. Warto też się przyjrzeć taśmie i sprawdzić, czy telefon jest poprawnie złożony.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   DJZgon

DJZgon

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 11 posts
    • Time Online: 8h 51m

Posted 11 January 2013 - 17:28

Dziękuję za szybką odpowiedź. Tasmę sprawdzę ,telefon powinien być złożony ok ,ale też sprawdzę. Co do tych podzespołów to nie opłaca mi się ich wymieniać ,czy w jakikolwiek sposób dalej inwestować w ten telefon. Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 January 2013 - 17:39

Ten model na pewno warto naprawiać. Najpierw sprawdź taśmę i czy wszystko jest dobrze wpięte, a jak to nie pomoże to popytaj w dobrych serwisach ile sobie zażyczą za naprawę.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   DJZgon

DJZgon

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 11 posts
    • Time Online: 8h 51m

Posted 11 January 2013 - 19:05

Tak też zrobię. Szczerze zależy mi na tym telefonie ,cudo. Mam nadzieję ze zmieszcze się w granicy 150zł...
W razie problemów ,lub przebłysków napiszę tutaj.
Pozdrawiam.
  • 0


0 user(s) are reading this topic