Jump to content


Photo

Sony Xperia Z - flagowy smartphone Sony na rok 2013 oficjalnie zaprezentowany


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 May 2013 - 22:31

Jednak wszystko wskazuje na to, że premiera Xperii Z C6606 zbliża się wielkimi krokami. Model ten został właśnie zatwierdzony przez FCC - amerykańską federalną komisję komunikacji i z dołączonej dokumentacji wiemy iż najprawdopodobniej będzie oferowany w sieci T-Mobile:

Posted Image

Pozostaje trzymać kciuki za Xperię Z C6606 i jej podbój rynku amerykańskiego... opanowanego jak wiemy przez brata bliźniaka :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#42 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 04 May 2013 - 18:00

Tak czytałem o wyglądzie co piszecie i dochodzę do wniosku że historia lubi się powtarzać. Weźmy np auta.... początki lata 20-30 wszystko surowe i podobne (piszę o wyglądzie wyłącznie) wojna rozwineła motoryzacje raczej użytkową ( terenowe i bojowe) ale już po 40 wychodzą ładne modele. Największy bum w moto to lata 50-70 i to jest szał zmysłów estetycznych. I teraz ten szał mija w tel kom. Lata 80-2000 auta stają się podobne wyglądowo nie tylko w danej marce ale między nimi. No i własnie wkraczamy telefonami w ten marazm wizualny. Myślę że to minie... motoryzacja ma ponad 100lat a komórki dopiero 40.
Mnie się zetka podoba a ifun nie. Ifun jest klocek według mnie. Co poradzę że widzę ten niuans :)

Dotyczy MW600 SE ale również Z i umieszczę ten filmik również tu.


Edited by giantx, 10 May 2013 - 22:39.

  • 2
Od E przez SE do S

#43 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 18 May 2013 - 06:37

Ma ktoś Z i kartę micro 64 GB? Pociągnie Zetka taką kartę? Widzi całą pojemność? Mam 32 Sandyska i już na Samsungu tab była padaka. Odniosłem raz na serwis i dostałem nową padake :) Biegała w Z jakiś miesiąc i zaczynają się problemy. Zamierzam znów ją oddać, ale pomyślałem o 64GB.... Wiem że specyfikacja w Z piszę o 32 ale jak wiemy z tego forum jest różnie.
  • 0
Od E przez SE do S

#44 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 May 2013 - 15:11

Bez problemu, Xperie z 2011 roku obsługują takie karty, więc Z-ka też sobie da radę :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#45 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 23 May 2013 - 19:32

Nabyłem 64GB i Zetka daje radę z nią. Fizycznie widać 59 z groszem GB. Przy zapełnieniu 60% pliki dość szybko się ładują po zainstalowaniu karty w Z.

Dzięki miłej obsłudze Sony Center miałem okazje pobawić się nowością :) tz futerałem z ładowaniem indukcyjnym do Sony Z. Coś w stylu Noki Lumia , kładziesz fona i się ładuje. Jak chcecie mogę opisać wrażenia,bo to recka nie będzie(nie kupiłem tego bo mam podstawkę).
Bawiłem się też głośnikami w stylizacji koszyka i jestem pod miłym wrażeniem ich działania. Na działkę wypas sprzęt, a dzwięk przyjemny miękki bas.
  • 2
Od E przez SE do S

#46 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 23 May 2013 - 20:11

Gdzie kupiłeś 64 GB i za ile? Bo też się przymierzam tylko póki co ceny powyżej 200 PLN nie są zachęcające...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#47 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 23 May 2013 - 22:26

Please Login or Register to see this Hidden Content

tu i tą kupiłem. Utargowalem 10zl jeszcze. Lubie tam kupowac(blisko) i nieraz, da się coś utargowac. Co do parametrów :-) karty to różowo nie jest. Ale pojemność dla mnie ważna i daje rade w Sony Z.





Jest nowy soft dla Z z pozycji telefonu. Po aktualce trzeba ustawić tryb eco (reset danych) odpowiadający za stamine. Ładują na chama Macaffe więc można to usunąć bo i tak jes to trial. Polecam eset mobile securiti.

Edited by giantx, 28 May 2013 - 23:36.

  • 0
Od E przez SE do S


0 user(s) are reading this topic