Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z aparatem, CyanogenMod 10


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   imyone

imyone

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 27m

Posted 29 December 2012 - 17:45

Witam :)

Wgrałem sobie CyanogenMod 10 i dziwie się czemu nie ma w menu ikonki Aparatu. Ktoś mi może pomóc? Chodzi mi o to żeby np. było tak ja w stocku tzn. filmy i zdjęcia w jednej aplikacji.
No i np. gdy się telefon odblokowuje jest skrót po to by bezpośrednio uruchomić aparat, po użyciu tego aparat się nie włącza. ja się nie znam, ale na chłopski rozum brakuje jakiejś aplikacji
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 29 December 2012 - 17:51

Na modyfikowanych firmware tak bywa, że niektóre opcje telefonu nie działają. Ściągnij sobie z marketu aplikację lgcamera i sprawdź. Jak aparat nie będzie działał, wróć do firmware producenta.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   imyone

imyone

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 8h 27m

Posted 29 December 2012 - 18:01

Aplikacja robi zdjęcia (pełen zachwyt :P) Mam jeszcze jedno pytanie. Chciałbym sobie w menu poukładać ikonki według własnej kolejności. Na stock-owym romie miałem tak, że włączałem tryb edycji i przesuwałem ikonki jak chciałem. Tutaj takie opcji nie widzę. Wiecie jak temu zaradzić ?
  • 0

#4 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 29 December 2012 - 18:13

wgrać inny launcher, bo trebuchet tego nie obsługuje
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 29 December 2012 - 18:43

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic