Jump to content


Photo

Internet z sieci gsm


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 December 2012 - 19:10

Witam mój kolega ma problem z włączeniem internetu.Przez wifi nie ma problemu ale z pakietu tzw.mobilny.Nie może znaleźć włączenia tej opcji(ja też nie mogę na innych nie ma problemu).Całe to ustrostwo to Prestigio multiphone pap4300 duo.Wykupiony pakiet jakby co

Edited by timmi, 26 December 2012 - 19:13.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 December 2012 - 20:14

Nie ma w opcjach czegoś takiego jak transfer danych? Trudniej chyba znaleźć ustawienia dla tego urządzenia, więc pewnie trzeba by go ręcznie skonfigurować...

Tutaj masz instrukcję obsługi do niego:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 26 December 2012 - 20:25

O ile dobrze pamiętam to w ustawieniach, pod Wi-fi i BT było coś takiego jak "więcej" i tam można było włączyć normalnie transfer danych przez sieć komórkową. A jeśli nie masz ustawionego profilu internetowego to nie pokaże ci się ikonka że korzystasz np. z sieci 3G, EDGE itp.
  • 0

#4 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 December 2012 - 22:21

Ten telefon to nawet w pełni po pl nie jest.Powiem,żeby sprawdził.

Podobno nie znalazł.A tak na boku radziłem mu wziąść arc s albo coś innego,chciałem nawet temat na forum założyć,żeby mu pomóc a on ja sam a teraz ma co ma jak na telefon za 800zł to parametry kiepskie.

Macie pomysł co zrobić ?
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 December 2012 - 22:58

W ustawieniach sieci komórkowej musi włączyć transfer danych no i musi mieć skonfigurowany telefon ustawieniami od operatora. W SE to się ustawia w ustawieniach => sieci zwykłe i bezprzewodowe => sieci komórkowe => włącz przesył danych. Może jakimś widgetem uda mu się to zrobić? Ale w menu powinno to być. Druga opcja - sprzedać prestigio i kupić Xperię z 2011 roku ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 26 December 2012 - 23:10

Szukałem u niego i nie ma. gprs coś tam po angielsku dalej było zaznaczyłem i też nie pomogło.Kto kupi ten syf ?

Edited by timmi, 26 December 2012 - 23:40.

  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 December 2012 - 23:14

Wystaw ogłoszenia i się przekonaj. W życiu nie widziałem czegoś takiego na oczy, więc trudno będzie pomóc, jedynie grzebiąc po menu można by do tego dojść. Myślę, że znajdzie się co najmniej jeszcze jeden amator takich wynalazków, nie tylko Twój kolega ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 27 December 2012 - 00:06

Musiałbym to ?? mieć i bym rozgryzł a tak to ani be ani me

Ma on w playu a na liście nie ma jego tel to jaki ma wybrać ?
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 December 2012 - 00:12

Jakikolwiek, a jak nie zadziała to ręczna konfiguracja w oparciu o dostępne informacje na stronie play.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 22 May 2013 - 09:49

W telefonie roztrzaskał się digitizer a potem już tylko gorzej.Teraz kupił za 950zł xperie play :/(cóż za interes życia jak po tyle chodziła z rok czy więcej temu). Temat można zamknąć/usunąć.

not found: Zamykam ;)

Edited by not found, 22 May 2013 - 12:32.

  • 0


0 user(s) are reading this topic