Jump to content


Photo

Aktualizacja 2.3.4 do 4.0


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Andie

Andie

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 41m

Posted 23 December 2012 - 14:05

Witam.
Moim problemem jest aktualizacja Xperii Arc S brandowanej Orange z wersji 2.3.4 do 4.0. Czy ktoś mógłby to wytłumaczyć, krok po kroku? Z góry dziękuję za pomoc
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 23 December 2012 - 14:29

Jeśli chcesz zrobić aktualizację na niebrandowany soft we własnym zakresie, najprościej zrobisz to tym programem: http://sony.yt/topic...sm7227-msm8255/ . Jeśli masz jakiekolwiek obawy lub nadal nie wiesz jak to zrobić, napisz do mnie na gg: 1793684 lub chat skype - za 15 PLN otrzymasz konto User+ oraz Twój telefon będzie przeflashowany najnowszym niebrandowanym firmware z naszego downloadu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Andie

Andie

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 41m

Posted 23 December 2012 - 14:59

Nie da się tego zrobić przez Sony PC Companion? Bez bawienia się w rootowanie i inne takie rzeczy?
  • 0

#4 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 23 December 2012 - 15:07

da się flashtoolem
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 23 December 2012 - 15:43

Nie da się tego zrobić przez Sony PC Companion? Bez bawienia się w rootowanie i inne takie rzeczy?


Jakie rootowanie? Dałem Ci przecież poradnik. Raczyłeś go w ogóle przeczytać?

PC Companionem się nie da, bo Orange nie wypuściło i raczej na pewno nie wypuści aktualizacji do ICS. Więc PC Companion zaktualizuje Ci soft do najnowszego brandowanego. A ja Ci dałem sposób jak wgrać najnowszy bez śmieci operatora ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic