Jump to content


Photo

Pomoc w wyborze telefonu[slider, zwykły, lub touch and type ]


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 21 December 2012 - 20:51

Witam! Potrzebuję pomocy w wyborze tel. Musi to być slider, zwykły bądź touch and type. Jeśli chodzi o parametry to obojętne jaki system, leczy musi być w miarę ogarniety aparat, co najmniej 5 mpx Posted Image

Marka to tylko i wyłącznie Nokia lub SE.

Cena? No to się zobaczy, podawajcie propozycje ;]

Myślałem o C3-01 ale czytałem opinie i z własnego doświadczenia wiem że siada dotyk.

I w miarę nowoczesny tzn. żeby był dostępny w salonie plusa Posted Image
  • 0

#2 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 21 December 2012 - 21:08

Ja Ci mogę polecić w995, świetny walkman, aparat 8.1

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 21 December 2012 - 21:23

Skoro musi to być z salonu Plusa, to idź do salonu Plusa i coś sobie wybierz. Jeśli jednak zrezygnujesz z tego absurdalnego warunku, to do 300 PLN kupisz sobie Satio o przyzwoitych parametrach z dotykowym ekranem 3,5" oraz aparatem 12 MPx z xenonem. Żaden smartphone od Sony Ci tego nie da ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 21 December 2012 - 21:44

Tel będzie dla dziewczyny ;p

Dotykowe odpadają bo miała Nokię teraz i juz jej 2 razy padł wyświetlacz i taśma. Ja mam sam W995 i też mam rożnorodne problemy z nim :S
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 21 December 2012 - 21:53

Aha, czyli przez touch and type nie masz na myśli telefonów dotykowych, tylko te wymysły od Nokii, tak? No cóż, w takim razie mam pytanie. Jesteś świadom, że napisałeś ten temat u schyłku 2012 roku, kiedy to od roku firma Sony Ericsson nie istnieje a od 3 lat nie zaprezentowała żadnego klasycznego telefonu nie dotykowego? Bo mam co do tego pewne wątpliwości :P Jeśli chcesz klasyczny telefon, to dla dziewczyny idealne modele to: Jalou F100, w595 flower edition, W705/W715, W995 lub C901, C903, C905.

Jeśli chcesz coś nowszego, to tylko: X10 mini pro, Xperia mini ST15i, Xperia mini pro SK17i. Ewentualnie biały Live with Walkman WT19i.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 21 December 2012 - 22:07

w595 odpada, nie ma przecież 5mpx, jalou z resztą też <_<... c901 jest dobry a biała wersja powinna przypaść do gustu twojej dziewczynie. jeśli nie to rozejrzyj się za Yarim albo W995
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#7 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 21 December 2012 - 22:22

Nie wiem czy poprawnie napisałem ale touch and type - miałem na myśli, że telefon normalnych rozmiarów, ze zwykłą klawiaturką ale także z ekranem dotykowym, czyli np. Nokia C3-01. Ale z tego co wiem to ten dotyk siada. I czy tak jest w innych ?

No myślałem jeszcze nad Hazelem w sumie nie jest taki zły.

No a co do podanych modeli to nie wiem czy będą dostępne w Plusie. Bo ktos u mnie z rodziny się pytał około 1,5 roku temu w Erze i nie mieli na stanie C905 bo był to stary model
  • 0

#8 OFFLINE   Wikciu

Wikciu

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 14 posts
    • Time Online: 11h

Posted 21 December 2012 - 22:36

Wątpię, że trafisz teraz na taki telefon w abonamencie czy mixie, weź jakiś za 1zł, sprzedaj i kup taki telefon oddzielnie.
  • 0
  • Aktualnie używam: Sony Ericsson XPERIA Mini Pro Sk17i
  • W domu: Sony Ericsson W880i, Sony Ericsson U100i YARI

#9 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 21 December 2012 - 23:27

Czyli szukać głównie z tych co podaliście ;) ?
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 21 December 2012 - 23:31

w595 odpada, nie ma przecież 5mpx, jalou z resztą też <_<


I co się tak bulwersujesz? Czynnik "dla dziewczyny" uznałem za priorytetowy i uznałem, że warto wymienić te modele.

No myślałem jeszcze nad Hazelem w sumie nie jest taki zły.


To źle myślałeś :)

No a co do podanych modeli to nie wiem czy będą dostępne w Plusie. Bo ktos u mnie z rodziny się pytał około 1,5 roku temu w Erze i nie mieli na stanie C905 bo był to stary model


Co Ty masz z tym plusem? Ogólnie u operatorów wciskają za złotówkę raczej tanie budżetowe modele, wyprodukowane w ciągu ostatniego roku (maksymalnie dwóch lat). Dlatego nie znajdziesz wśród nich praktycznie żadnego sensownego modelu od Sony Ericssona ani Sony. Te nowe Nokie z niskiej półki to straszna tandeta, dlatego nie warto się w to pakować. Natomiast warto sobie coś kupić na wolnym rynku, stąd powyższe propozycje.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#11 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 22 December 2012 - 00:12

Ok dziękuję ;)

A co do Hazela to tata go użytkuje i raczej nie ma żadnych problemów ;)

A co sądzicie jeszcze o Nokii E52?

Może nie ba aparatu 5 mpx ale ogólnie może być?
  • 0

#12 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 22 December 2012 - 06:46

Moi znajomi mieli Hazele i każdemu albo podała taśma albo slider :P Oczywiście obudowa się też strasznie wyciera... E52 ma 2 znajomych i ogólnie mówią, że zaletą tego telefonu jest tylko to, że jest cienki i metalowy ;)

Czy bierzesz pod uwagę używane telefony? Bo według Twoich kryteriów z pierwszego postu ciężko będzie coś sensownego wybrać :D
WALKMAN?

Posted Image

#13 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 22 December 2012 - 17:11

E52 Ma tył metalowy tylko a przód to plastik,tylko sprawia wrażenie ;)Ja bym się bał brać używaną e52,bo dużo jest na chińskich częściach (budy klawisze itd.) albo trafisz na wadliwy egzemplarz.Hazel idź mi z tym dziadostwem wolny ,na internecie nie jest za dobry (czytaj tnie.)nie jest głośny i szybko się niszczy.Jak tak koniecznie musisz brać z sieci to weź i to sprzedaj a na wolnym rynku tyle pięknych sony ericssonów i nie co gorszych nokii choć nie wszystkie są złe :)
  • 0

#14 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 22 December 2012 - 17:18

No miałem na myśli nowe telefony ;p
  • 0

#15 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 December 2012 - 17:44

To napisz łaskawie do jakiej kwoty lub jeśli to ma być z oferty plusa to powiedz w jakiej taryfie i załącz najlepiej cennik które telefony są do wyboru. Bo tak to można sobie gdybać w nieskończoność.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#16 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 22 December 2012 - 19:12

Jeśli dostanę do wglądu cennik to wstawię.
  • 0

#17 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 29 December 2012 - 17:30

Ok, sprawa ruszyła dalej.

To co zaoferowali w sieci dla stałego klienta to był śmiech na sali ;]

Za XPERIA Mini Pro chcieli dopłaty coś ponad 600 zł bodajże :blink:

Więc teraz jest taki temat:


Poszukiwany jest telefon nowy, z wolnego rynku w przedziale cenowym 800-1000 zł.

Wymagania:

- Telefon nie psujący się zbyt często ;D

- Marka Nokia/Sony Ericsson/Sony

- Dosyć dobry aparat - co najmniej 5 mpx

- Wi-Fi

- Dosyć szybki(wydajny)

- Obojętne czy slider czy cały dotykowy.
  • 0

#18 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 29 December 2012 - 17:48

Tobie się nie chce forum poczytać, a mi się nie chce drugi raz tego pisać. Więc proszę: http://sony.yt/topic...onu/#entry31043 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#19 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 29 December 2012 - 18:00

No ok. A co do Xperii P, czy ona jest aż tak awaryjna? Bo ma dosyć sporą ocenę np. na mgsm.

A co polecacie z Nokii?

Mam na myśli np. model N8 czy też serię Lumia?

Chociaż z tego co widzę N8 ma dosyć niecodzienny system.

Edited by piwakk, 29 December 2012 - 20:13.

  • 0

#20 OFFLINE   piwakk

piwakk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 32 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 01 January 2013 - 17:11

No chciałem ponownie się doradzić. Co byście doradzili ze zwykłych telefonów(nie dotykowych)?

Chodzi mi o nowe modele z allegro.
  • 0


0 user(s) are reading this topic