Jump to content


Photo

Nowe firmware wkrótce także dla Xperii PLAY!


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 15 December 2012 - 03:29

Sony zaskakuje coraz bardziej, bo pojawiła się duża szansa, że dla Xperii PLAY także wyjdzie nowa wersja firmware. W PTCRB pojawiła się nowa wersja firmware dla Xperii PLAY. I to nie jedna, a aż trzy!

Posted Image


Wersja 4.0.2.A.0.79 to najprawdopodobniej aktualizacja Androida 2.3.4 Gingerbread. Bardziej zastanawia firmware 4.1.H.0.21 oraz 4.1.H.0.23. Czyżby to była opcjonalna aktualizacja dla Xperii Play do androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich? Numeracja na to wskazuje. Warto dodać, że takie oznaczenie nigdy wcześniej nie pojawiło się wśród firmware dla modeli z 2011 roku. Miejmy nadzieję, że te przypuszczenia się sprawdzą i Sony udostępni użytkownikom Xperii Play możliwości posmakowania kanapki lodowej w postaci Androida 4.0.4.

Źródło: Xperia Blog
  • 2
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 15 December 2012 - 09:59

czyżby poprawili działanie gier na ics i stąd te updaty?
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 15 December 2012 - 10:22

czyżby poprawili działanie gier na ics i stąd te updaty?


Dobrze myślisz ;)
Mam modyfikowany ROM ICS i gry jak FIFA 12 i Dead Trigger działają lepiej niż na GB. Wcześniej, na stockowym ics działały tragicznie.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 15 December 2012 - 15:35

Chyba mieli już dość narzekań użytkowników na oficjalnym forum Sonego i wreszcie się wzięli za poprawę swoich błędów

PS: phillix masz na myśl ten ROM który masz aktualnie zainstalowany ? Bo jeśli tak to powiedz mi czy nie został aż tak bardzo odchudzony i jak wygląda sytuacja z działaniem aparatu/kamery
  • 0

#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 15 December 2012 - 16:09

Nie no szok, koniec świata nadchodzi, SONY aktualizuje nawet Xperie Play, chociaż ta numeracja trochę dziwna.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 15 December 2012 - 16:36

phillix masz na myśl ten ROM który masz aktualnie zainstalowany ? Bo jeśli tak to powiedz mi czy nie został aż tak bardzo odchudzony i jak wygląda sytuacja z działaniem aparatu/kamery


tak, chodzi o Xperia Ultimate HD.
Instalowany przez Aroma, więc możesz wybrać jaki chcesz launcher, jakie motywy, czy chcesz facebooka miec czy nie i duzo innych ;)
aparat i kamera działają bardzo dobrze. mam wgranego moda dla aparatu ;) świetna rzecz, duża różnica przy robieniu zdjęć.
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 15 December 2012 - 17:04

tak, chodzi o Xperia Ultimate HD.
Instalowany przez Aroma, więc możesz wybrać jaki chcesz launcher, jakie motywy, czy chcesz facebooka miec czy nie i duzo innych ;)
aparat i kamera działają bardzo dobrze. mam wgranego moda dla aparatu ;) świetna rzecz, duża różnica przy robieniu zdjęć.


A kamera dalej laguje przy nagrywaniu w HD ? Bo jak nie to chyba dam jeszcze jedną szansę ICS i może go wgram bo nawet i sam Aroma zachęca do wgrania


dante: Panowie nie zbaczajmy z tematu. Chcecie pogadać o romie Xperia Ultimate HD, załóżcie osobny temat, a nie zaśmiecajcie ten.

Edited by dante, 15 December 2012 - 22:49.

  • 0

#8 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 03 February 2013 - 23:52

Mam nadzieję o ile wyjdzie to żeby gry działały, bo był wstyd żeby na "psp" nie działały. Zauważyłem, że sony pod swoje rasowe telefony czyli te bez ericssona to potrafi zrobić dobrze system np.tipo. Przynajmniej mi się tak wydaje.

not found: Literówki.

Edited by not found, 04 February 2013 - 09:52.

  • 0


0 user(s) are reading this topic