Jump to content


Photo

[Rozwiązany] W960i i MyPhoneExplorer - błąd połączenia.


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   abdul190

abdul190

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 45 posts
    • Time Online: 2d 9h 27m

Posted 05 December 2012 - 20:44

Witajcie.

Chciałem dzisiaj podłączyć mojego w960i do pc przez kabel i MPE, żeby zaktualizować bibliotekę muzyki w telefonie :)
Niestety dostaję taki komunikat jak w załączniku.

Attached File  Przechwytywanie.JPG   59.38K   2 downloads


Czy jak pobiorę aktualny pakiet suite od Sony to funkcja łączoności z MPE będzie działała prawidłowo?

Pozdrawiam.
  • 0
SGS 3: [4.1.1][DLIB] Stock
Nexus 7: [4.3][JLS] Stock
iP 3GS: iOS 6.1.3 JB

K510i: R4EA031

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 December 2012 - 21:06

Pobierz, zainstaluj, przekonaj się ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 05 December 2012 - 23:54

Pobierz Sony Ericsson PC Suite for Smartphones, tam będziesz miał wszystko co potrzebne (także mRouter). A tak w ogóle, żeby aktualizować bibliotekę muzyki w telefonie wystarczy wejść w :w: i tam Aktualizuj muzykę a jak chcesz odświeżyć całą bibliotekę to wybierasz w ustawieniach Zakończ. aktualizację muzyki ;)
WALKMAN?

Posted Image

#4 OFFLINE   abdul190

abdul190

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 45 posts
    • Time Online: 2d 9h 27m

Posted 06 December 2012 - 16:52

Znalazłem ten program na stronie Sony - teraz działa ;)
Co do aktualizacji muzyki to chodziło mi o to, żeby przekopiować pliki z kompa na telefon, bo na karcie pamięci miałem "małe braki" względem dysku na komputerze :P

BTW - co to jest ten mRouter? Widzę tylko tyle, że jak łączę telefon przez MPE to pokazuje się taka informacja (łączenie przez mRouter)

Edited by abdul190, 06 December 2012 - 16:53.

  • 0
SGS 3: [4.1.1][DLIB] Stock
Nexus 7: [4.3][JLS] Stock
iP 3GS: iOS 6.1.3 JB

K510i: R4EA031

#5 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 06 December 2012 - 22:46

MRouter to program do łączenia się z telefonami z Symbianem bez niego nie połączysz się z MPE. Można powiedzieć, że taki pośrednik pomiędzy wszystkim :P

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic