Jump to content


Photo

Problem z aparatem


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   matik2712

matik2712

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 3h 3m

Posted 02 December 2012 - 20:37

Otóż mam dziwny problem w moim Elmie. Otóż nie chce on zapisywać zdjęć, ale tylko tych co są w trybie normalnym i z wykrywaniem uśmiechu, jeśli włącze ramke lub panorame zapisuje bez problemu, próbowałem wgrać softa na nowo, wyciągałem karte pamięci, bo może to było przez nią, nawet wgrałem modowane sterowniki aparatu, ale i to nie pomoglo :/ będę wdzięczny za pomoc, lub pomysły jak można to jeszcze spróbować naprawić :( dodam jeszcze że filmy też nagrywa bez problemu
  • 0

#2 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 02 December 2012 - 20:46

Jeśli telefon jest jeszcze na gwarancji - skorzystaj z niej. W przeciwnym wypadku możesz pobrać instrukcję serwisową, rozebrać telefon i sprawdzić jak wygląda mocowanie aparatu. Jeśli telefon spadł to może zwyczajnie coś się wypięło i wystarczy podłączyć/przeczyścić jakieś styki :)
http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/


Posted Image

#3 OFFLINE   matik2712

matik2712

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 3h 3m

Posted 02 December 2012 - 21:27

rozebrałem cały telefon, ale aparatu się nie da rozebrać, nie mam już bladego pojęcia co zrobić :/ a jak na zlosc gwarancja mi się na dniach skończyła :/
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 December 2012 - 10:38

Rozbierz jeszcze raz, wymontuj aparat jak się da, przeczyść styki spirytusem, wysusz dokładnie w ciepłym i suchym miejscu a potem zamontuj dokładnie i włącz. Jeśli nie będzie poprawy no to pozostanie pogodzić się z tym i zacząć zbierać na lepszy telefon ;) Chyba, że uda Ci się kupić okazyjnie moduł aparatu od Elma i przełożyć, to może uda się go uratować. Albo z jakiegoś rozbitego egzemplarza...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic