Jump to content


Photo

Problem ze stronami z certyfikatem.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Artrix

Artrix

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 2d 4h 52m

Posted 29 November 2012 - 20:40

Witam, mam pewien problem występuje on tylko w przeglądarce wbudowanej, a mianowicie gdy np. chcę zalogować się na koncie na YouTube wyskakuje mi to:
Posted Image
Tak wiem jestem leniwy i nie chciało mi się pisać :)

Edited by Artrix, 29 November 2012 - 20:40.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 29 November 2012 - 21:26

W ustawieniach internetowych ustaw pusty profil + zezwól na połączenie lokalne. Dodatkowo to samo zrób w ustawieniach danej aplikacji...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Artrix

Artrix

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 2d 4h 52m

Posted 30 November 2012 - 14:25

W innych aplikacjach działa, profil jest z błędnymi danymi, i połączenie lokalne ustawione i nic :(.

Edited by Artrix, 30 November 2012 - 14:26.

  • 0

#4 OFFLINE   apsik

apsik

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 3h 48m

Posted 25 April 2013 - 14:23

Witam. Mam właściwie ten sam problem, a w każdym razie bardzo podobny. W domu przy próbie wejścia choćby na gmaila wbudowaną przeglądarką wyskakuje ten sam komunikat co Artix'owi. Dzisiaj złapałem na uczelni jakąś niezabezpieczoną sieć i - o dziwo - zadziałało.
Wskazywałoby to na jakiś problem z moim routerem, gdyby nie to, że znajomy mający Hazela nie ma u mnie tego problemu. Przy używaniu internetu z komputera przez USB ten problem nie występuje.
W Operze mini wszystko działa bez problemu.
Jakieś rady?

EDIT: ciekawostka: z tego co poeksperymentowałem w domu - jak wyłączę zabezpieczenia sieci, gmail wchodzi normalnie. Jak jest sieć na hasło/ z filtrem MAC - nie.

Edited by apsik, 28 April 2013 - 12:30.

  • 0


0 user(s) are reading this topic