Jump to content


Photo

Sony do 700 zł


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Zielok15

Zielok15

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 9h 7m

Posted 26 November 2012 - 17:32

Witam.Czas zamienić wysłużonego Swifta na coś mocniejszego ;) Chciałbym aby był to Sony(choć moga byc inne ciekawe propozycje :) ).Wymagania:
-ekran przynajmniej te 3,5"
-w miarę jak najnowszy Android(choć jeśli dany telefon nie dostanie JB to zainstaluje sobie jakiegoś custom roma ;) )
-LED

Poczytałem dużo o Xperii U oraz J.Ciekawe modele choć jeden jak i drugi ma swoje wady,no ale czekam na propozycje,z góry dzięki ;)

Edited by Zielok15, 26 November 2012 - 18:24.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 November 2012 - 00:42

Tylko Sony, czy Sony Ericsson też wchodzi w grę? Jeśli tylko Sony, to nic sensownego oprócz Xperii U nie kupisz. Jeśli SE, no to masz większy wybór, ale musiałbyś napisać do czego ten telefon chcesz wykorzystywać ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 27 November 2012 - 13:50

Nie zapominajmy też o Xperii Sola,
specyfikacja praktycznie taka sama jak w Xperii U, ale wyświetlacz większy o 0.2" z obsługą floating touch :)
  • 0

WATERPROOF


#4 OFFLINE   Zielok15

Zielok15

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 9h 7m

Posted 27 November 2012 - 15:06

Mogą być też inne marki ale chciałbym Sonego(sentyment po SE :) ).Słucham dużo muzyki(głównie trance) więc zależy mi na dobrym odtwarzaczu,duże też smsuje ale nie potrzebna mi QWERTY ponieważ chce duży ekran(3" to dla mnie za mało).Sola ponoć cienko z baterią,lubi się wieszać a floating touch jeszcze raczkuje(przynajmniej takie opinie wyczytałem).
  • 0

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 27 November 2012 - 16:21

Może Arc? Ma ponoć dostać JB (chyba, że się coś zmieniło). Duży ekran, fajny design, dźwięku z głośnika podobno bardzo dobry, super aparat itp.
Sola, to też świetny wybór ;)
_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   Zielok15

Zielok15

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 9h 7m

Posted 27 November 2012 - 16:41

Głośnik to tylko do dzwonków,głównie słucham na słuchawkach.Podobno Xperie z 2011 roku nie mają dostać JB.Arc S fajny model ale raczej nie dostane go za 700zł.Dziś przechodząc po komisach znalazłem nową Xperie U za 650zł.Z tego co jest na internecie wynika że Xperie z serii NXT dostaną JB a Xperia u do nich należy.
  • 0

#7 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 27 November 2012 - 21:10

Czytałem na forum androida, że arc i mini pro mają dostać JB.
Zresztą mnie nie za bardzo jara nawet ICS. Sam mam dalej GB że względu na optymalizacje gier.

Niektórzy ludzie nie wiedzą, że arc i arc s to ten sam telefon i wystawiają arca s drożej niż arca bez s.
Xperia u jest moim zdaniem za mały. Mam Neo v i moim zdaniem jest idealny dla moich dłoni. ( długość dłoni od zgiecia w nadgarstku po czubek środkowego palca - 18 cm, szerokość bez kciuka - 8,5cm xdd)


_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 November 2012 - 21:30

Xperie z 2011 roku nie dostaną już żadnej aktualizacji oprogramowania - to jest oficjalne stanowisko Sony. A, że Sony lubi zmieniać zdanie... Na pewno te Xperie dostaną JB od developerów z xda... ;)

Niektórzy ludzie nie wiedzą, że arc i arc s to ten sam telefon i wystawiają arca s drożej niż arca bez s.


Jest zupełnie odwrotnie. Niektórzy ludzie wiedzą, że arc i arc S to nie te same modele i dlatego wystawiają je w różnych cenach ;) Xperia arc posiada procesor MSM8255 taktowany zegarem 1 GHz, natomiast arc S posiada procesor MSM8255T taktowany zegarem 1,4 GHz.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic