Jump to content


Photo

W jakiej sieci masz telefon ?


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

Poll: Z jakiego operatora komórkowego korzystasz? (26 member(s) have cast votes)

Z jakiego operatora komórkowego korzystasz?

  1. Voted ORANGE (4 votes [15.38%] - View)

    Percentage of vote: 15.38%

  2. PLAY (7 votes [26.92%] - View)

    Percentage of vote: 26.92%

  3. PLUS (3 votes [11.54%] - View)

    Percentage of vote: 11.54%

  4. Voted T-MOBILE (7 votes [26.92%] - View)

    Percentage of vote: 26.92%

  5. HEYAH (2 votes [7.69%] - View)

    Percentage of vote: 7.69%

  6. 36I6 (3 votes [11.54%] - View)

    Percentage of vote: 11.54%

  7. W RODZINIE (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  8. INNY OPERATOR (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 OFFLINE   szaszlyk

szaszlyk

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 41 posts
    • Time Online: 1d 4h 16m

Posted 05 September 2011 - 20:36

Proszę o wasze głosy w tej ankiecie.

z góry dziękuję ...
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 07 September 2011 - 00:05

Niby w Orange... aczkolwiek starter IDEA POP kupiłem na początku 2002 roku i do dziś korzystam z tego numeru :) To były czasy w taryfie HIT... 1zł za minutę do IDEI i 40 groszy za sms do wszystkich :) Podczas gdy wszyscy, którzy płacili niemały abonament w Plusie płacili 60 gr za sms :P Potem pojawił się Nowy Pop ze stawkami 80 gr za minutę i 20 gr za sms, aż w końcu IDEA została pożarta przez Orange, był Orange POP aż w końcu Nowe Orange GO.

Ale i tak tęsknię za IDEĄ, jej kumulacjami na doładowania, pakietami z darmowymi weekendami i darmowymi mms'ami, smsami po groszu i minutami za 17 gr... no i reklamy mieli fajniejsze :P


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 07 September 2011 - 06:50

Nowe Orange Go. jeżeli za 100 zł dostaje się jeszcze 10 i jeszcze 5 do skarbonki i jeszcze starcza na pół roku i jeszcze prawie wszystkie promocje się kumulują to to fantastyczne wspaniałe jest i nic dziwnego chyba że z tego korzystam.
  • 0

#4 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 07 September 2011 - 09:13

Nie pamietam tej reklamy :blink: Moim pierwszym operatorem tez była Era :P ale zmienilem na Heyah, ale gdy kupiłem Nec'a e616V muiałem zmienić na Plusa bo ten wynalazek nie chciał sms wysyłac z innych sieci.. Tylko z Plusa wysyłał. Od 3 lat siedze w 36i6 :)
  • 0
W995 forever

#5 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 07 September 2011 - 17:05

heyah, od zawsze (choć był moment że chciałem przejść do plusa). dlaczego? jako pierwsza sieć pre-paid miała naliczanie sekundowe (czyli płaciło się za tyle ile się rozmawiało, w innych sieciach jak gadało się minutę i 10 sekund płaciło się za 2 minuty połączenia) więc było mi, biednemu uczniowi na rękę. no i późniejsze reklamy z kotem Ryśkiem były świetne :D
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#6 OFFLINE   Mistrz

Mistrz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 4h 12m

Posted 07 September 2011 - 18:20

Mam też spore wątpliwości co do popularności sieci "w rodzinie" ;)

Może i była by to popularna sieć, bo stawki nie były w niej wysokie, lecz ówczesny właściciel Ery doprowadził ją do upadku.
Jest to na naszą szkodę, bo jest na rynku mniejsza konkurencja i ceny połączeń i smsów niezbyt tanieją.
  • 0

#7 OFFLINE   Mistrz

Mistrz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 4h 12m

Posted 10 September 2011 - 18:30

Ja się jednak zastanawiam, czy założycielowi ankiety nie chodziło o tą sieć:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Wlaśnie pisząc poprzedniego mojego posta mialem ta siec na myśli i z tego co wiem, to chyba innej "wRodzinie" to nie ma.
  • 0

#8 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 29 December 2011 - 20:40

Gdyby idea mogła wrócić mieli fajniejsze reklamy a ich logo na telefonie nie było brzydkie tak jak orange(ble) za jakieś 1,5r. uciekam od nich do t-mobile albo vodafone jak juź bd.Nie którzy tęsknią za idea > miłego dnia na wyświetlaczu.

Edited by timmi, 29 December 2011 - 20:44.

  • 0

#9 OFFLINE   Deleted User 2

Deleted User 2

    Banned

  • Banned
  • 129 posts

Posted 30 December 2011 - 00:20

Ja zakupiłem numer który mam do dziś jako Idea Pop w 2002 roku jak Jurij i te same stawki pamiętam do dziś, tą reklamę także i brakuje mi Idei. Jednak numer przeniosłem do Play Fresh a obecnie Play All Inclusive i jestem zadowolony z przejścia :)

#10 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 30 December 2011 - 08:59

Ja wprawdzie numer orange mam niedawno bo zaledwie prawie 5 lat, ale w październiku też przeniosłem do play i jestem z tego bardzo zadowolony.:)

Tak jeszcze chciałem się pochwalić, a raczej pożalić na t-mobile. Otóż mój tata ma u nich numer (oczywiscie najpierw w erze) od 97r, mama od 99r. I mimo tak długego stażu, bo jest na prawdę mało osób, które ponad 10 lat mają numer w jednej sieci (cały czas oba numery na abonament). I mimo tak długego stażu ta cudowna siec nie zaproponowała żadnych dodatkowych bonusow ani niższych cen telefonów. Po prostu na oba numery poszedł nowy abonament, już od t-mobile ale w podstawowej stawce. Czyli taka sama ilość bonusow i takie same ceny telenow jak dla klienta, który dopiero np podpisuje pierwsza umowę. Wg mnie jest to nie w porządku w stosunku do klientów. Bo nawet jak dla kogoś jest dobrze w tej sieci, ale jest w niej ładnych parę lat i jest traktowany jak nowy klient to np mnie nic by w tej sieci nie trzymało. Bo czy nie lepiej przejść do sieci lepszej, gdzie bede dostawał cały czas gratisy za staż? Chyba każdy chce sobie jak najlepiej :) dlatego jeśli operator przy kolejnym przedłużeniu nie zaprezentuje jakichś bonusow to myślę, że t-mobile straci klientów z mej rodziny :D ps. W ramach wyjaśnienia powiem, że to nie bylo tak że oni proponują jakieś minuty i ja je biorę. Może akurat źle trafiłem, na złego człowieka bo nie nawet po mocnym uargumentowaniu ten pan nie chciał żadnych gratisow dać :)

Edited by marmal215, 30 December 2011 - 08:35.

  • 0

DENON DJ


#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 December 2011 - 17:25

A daj spokój z Erą / t-mobile... Ta sieć była dobra w latach 90-tych. Potem coraz gorzej... Mój tata miał u nich telefon od 1998 roku do 2010. Po 12 latach w taryfie biznesowej za abonament powyżej 50 zł zadzwonili do niego przy przedłużaniu umowy, zaprosili do nowego salonu dla klientów biznesowych i zaproponowali... Sony Ericssona J132 :blink: Całe szczęście, że tam byłem, bo jakbym zobaczył w domu ten wynalazek to bym nie uwierzył :blink: Dobrze, że wtedy wprowadzono możliwość przeniesienia numeru.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 30 December 2011 - 18:05

Dokladnie. Nie wiem co ludzi trzyma w tej sieci :) tak jak pisałem rodzice po skończeniu umowy również przenoszą numery, a w innych sieciach proponują lepsze warunki dla nowego klienta niż oni dla klienta z ponad 10-letnim stażem... Żenada...
  • 0

DENON DJ


#13 OFFLINE   felita

felita

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 8h 1m

Posted 30 December 2011 - 21:26

No ja zaliczyłam prawie wszystkie sieci poza plusem jak na mój gust mieli zbyt skomplikowana oferrtę i mają tak do dziś.
Najpierw idea od 2000r pop potem krótko era tak tak na 1,5 miesiąca ale ryczałt na sms mnie zraził(opłata 5zł za 1 sms w celu uruchomienia pakietu a sma był coś o.50gr wkórzyło mnie to i wróciłam do popa.)W ideii (orange)siedziałm w sumie do 2007r z krótkimi przerwami na znów erę i heyah.W ideii pamietam ofertę "dla każdego 1 zł za każdą minute rozmowy ale niedługo potem wprowadzili nowego popa ze stawka 80gr i naliczaniem sekundowym a niedługo potem jedną ideę na karte w sumie to była moja ulubiona oferta z tamtych czasów.Jak weszło orange to tak niespecalnie się starali choć orange go od początku starało się ułatwić życie swoim klientom tylko że te gratisy tylko w sieci były dla mnie dość bezużyteczne bo za mało osób w tej sieci miałam a teraz chyba nawet nikt z rodziny a znajomi różnie.Z obu tych sieci odstraszył mnie w tamtym czasie tragiczny sposób rozliczania neta w telefonie za każde skorzystanie zbierało automatycznie 1,44z vatem a stan na minusie w erze to była norma po dwóch miesiacach zabawy szybko wróciłam do już orange.Heyah zawsze była lepsza od ery ale ten net.Co gorsza ten głupi sposób rozliczania na ryczałt został im do dziś bo w cenniku 2gr za 100kb ale z konta zciagają automatycznie 60gr rówbowartosć 3mb.Do póki nie zmienią systemu naliczania nie mają co liczyć na mój powrót.Bo owszem mają pakiet internetowy ale 9zł z gr nie zużyję tyle neta na m-c a co gorsze mają swoje "poprawki "co uważam za nieporozumienie.Co do t mobile pół rodziny mam w tej sieci od lat a drugie pół w playu a ja od 2007 mam playa.Najpierw stara taryfa play na kartę za doładowania im wyzsze tym wyższy bonus(niektórzy jeszcze mają tą taryfę)zresztą to był prawie idealny bonus na osobnym specjalnym koncie kasa do wszystkiego poza sms premium można było siedzieć na necie rozmawiać sms i mms szkoda że nie zachowali wrunków z bonusem we freshu,choć tam są inne oferty.Potem nowy play na kartę z taryfą zmniejszajacą tj. do innych sieci 49gr a w play 19gr i na stacjonarne(dobra trayfa to była)a teraz fresh,a miałam do playa wskoczyć tylko na chwilę zobaczyć ile to warte i w razie czego wrócić do orange(orange go miałam to pierwsze) a siedzę do teraz :D .
  • 0

#14 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 22 December 2012 - 08:45

Więc tak na początku jak byłem mały z 9 lat temu byłem w plusie tak do początku stycznia2007,potem krótko w sami swoi tak przez nie całe 2 miesiące.Po plusie byłem w orange z przerwami na innych operatorów ale i tak wracałem do orange.Do końca 2011r. byłem w orange.Chyba najgorsze co mogło być to byłem w tmobile ale zanim zaczął "ulepszać oferty" do czerwca tego roku.Brało kasę z konta internety itd po wyłączane nie dzwoniłem ,nie smsowałem i 7zł poszło.Teraz jestem w sieci play i jestem zadowolony z ich oferty za darmo do playa tani pakiet neta 10zł za 1gb a w starej ofercie jest 9zł 200mb czy coś koło tego.Póki co to nie zamierzam zmieniać operatora.Drugi numer w orange bo tam najlepiej mają najlepiej z wiecznością konta.Do t-mobile nie wróce bo to [ciach] a plus od biedy nie jest najgorszy.

Jurij: Proszę się wyrażać kulturalnie oraz zapoznać z regulaminem forum oraz netykietą.
  • 0

#15 OFFLINE   Carlito Brigante

Carlito Brigante

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 47 posts
    • Time Online: 1d 7h 32m

Posted 22 December 2012 - 21:15

True story. Od początku jestem w T-Mobile, za czasów Ery nie było źle, ale teraz to tragedia. Doładowanie za 25zł i jeśli nie mam włączonego neta to zje mi "tylko" 4zł dziennie gdy nie dzwonie i nie smsuje. Zabiera mi 4gr za sprawdzanie stanu konta... Niedługo się przenoszę do PLAY bo mam dość tych [ciach] z T-Mobile.

Jurij: Proszę się wyrażać kulturalnie oraz zapoznać z regulaminem forum oraz netykietą.
  • 0

#16 OFFLINE   Wikciu

Wikciu

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 14 posts
    • Time Online: 11h

Posted 23 December 2012 - 21:43

U mnie Era Tak Tak, Heyah i potem 6lat abonamentu w Erze potem T-Mobile, abonament oddałem siostrze i ze względu na dużą ilość pisanych smsów przeniosłem się do Heyah teraz bez limitu piszę smsy do znajomych.
  • 0
  • Aktualnie używam: Sony Ericsson XPERIA Mini Pro Sk17i
  • W domu: Sony Ericsson W880i, Sony Ericsson U100i YARI


0 user(s) are reading this topic