Jump to content


Photo

Sony zapowiada prezentację flagowego modelu w pierwszym kwartale 2013 roku


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 November 2012 - 06:58

W tym tygodniu, w wywiadzie udzielonemu niemieckiemu Financial Times, szef działu sprzedaży Sony Mobile Dennis van Schie potwierdził, że Sony stworzy w niedalekiej przyszłości nowy flagowy smartphone, który będzie mógł śmiało rywalizować z iPhonem 5 od Apple czy Samsungiem Galaxy SIII.

Posted Image


Według najnowszych doniesień, nowy flagowy smartphone Sony ma zostać zaprezentowany w pierwszym kwartale 2013 roku, najprawdopodobniej podczas styczniowych targów w Las Vegas i/lub podczas Mobile World Congress w lutym w Barcelonie. Dennis van Schie potwierdził również, że zaprezentowane zostaną także nowe nieliczne produkty z segmentu tabletów. Wiadomo natomiast, że Sony bacznie obserwuje rozwój systemu Windows Mobile i na razie nie planuje zaprezentowania urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Microsoftu, ale jeśli zajdzie taka konieczność i system osiągnie sukces, Sony nie wyklucza możliwości wyprodukowania smartphone'a pracującego pod kontrolą tego systemu.

Źródło: Xperia blog, Chip
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 18 November 2012 - 17:39

Co mnie interesuje flagowy model ja chcę kolejną generację Xperii mini/mini pro.
  • 0

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 18 November 2012 - 18:57

Co mnie interesuje flagowy model ja chcę kolejną generację Xperii mini/mini pro.


Sony póki co milczy w tej sprawie, więc raczej nie masz na co liczyć, podobnie jest z następcą Xperi Play
  • 0

#4 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 18 November 2012 - 19:07

W tym tygodniu, w wywiadzie udzielonemu niemieckiemu Financial Times, szef działu sprzedaży Sony Mobile Dennis van Schie potwierdził, że Sony stworzy w niedalekiej przyszłości nowy flagowy smartphone, który będzie mógł śmiało rywalizować z iPhonem 5 od Apple czy Samsungiem Galaxy SIII.


z tym pierwszym śmiało konkurują telefony SE z 2011 roku, z tym drugim może być gorzej. Ciekawe czy naprawde zrobi model z WM
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 November 2012 - 22:42

Sony póki co milczy w tej sprawie, więc raczej nie masz na co liczyć, podobnie jest z następcą Xperi Play


Nie póki co milczy, bo już jakiś czas temu Sony wydało oświadczenie, że nie będzie żadnych telefonów z klawiaturą i skupią się na klonowaniu iPhone'a, bo według ich badań tego oczekują klienci. Także o normalnych telefonach możemy zapomnieć :(
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 19 November 2012 - 10:36

Właśnie dlatego szkoda że nie będzie mini, mini pro no ale oczywiście Ludzie potrzebują mega telefonu z 5 calami i 10 rdzeniami w telefonie. Wczoraj widziałem u jednej pacjentki Galaxy S 3 to to normalnie patelnia jak nie wiem co :blink:
  • 0

#7 OFFLINE   Carlito Brigante

Carlito Brigante

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 47 posts
    • Time Online: 1d 7h 32m

Posted 19 November 2012 - 17:19

Nie musimy się dostosowywać, istnieje opcja pozostania przy takim telefonie na jaki się ma ochote. Minus jest jedynie taki że nie mają zamiaru produkować jak narazie innych telefonów jak nie dotykowych.
  • 0

#8 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 20 November 2012 - 09:07

Nie musimy się dostosowywać, istnieje opcja pozostania przy takim telefonie na jaki się ma ochote. Minus jest jedynie taki że nie mają zamiaru produkować jak narazie innych telefonów jak nie dotykowych.


Tutaj było mówione od początku, gdy tylko Sony przejmie udziały Ericssona to zajmie się wyłącznie produkcją smartfonów. Tym sposobem próbowali się też odciąć od Ericssona i zacząć "gonić" takich liderów jak Samsung, HTC czy chociażby LG

Właśnie dlatego szkoda że nie będzie mini, mini pro no ale oczywiście Ludzie potrzebują mega telefonu z 5 calami i 10 rdzeniami w telefonie. Wczoraj widziałem u jednej pacjentki Galaxy S 3 to to normalnie patelnia jak nie wiem co


Powiem ci że mi też nie potrzebne jest aż tyle cali a ekran 4,2" lub 4,3" w Xperi S to już dla mnie maksimum. Jednak pewnie znajdą się tacy co kupią ten model

Edited by jack79, 20 November 2012 - 09:11.

  • 0


0 user(s) are reading this topic