Jump to content


Photo

[Rozwiązany] SE C901 - Zalany Płynem CHłodniczym


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Developers

Developers

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 48 posts
    • Time Online: 8d 13h 26m

Posted 15 November 2012 - 15:18

Mam problem z moim C901. Zalałem go przez przypadek płynem chłodniczym. Nie mogę się pozbyć tego płynu z płyty głównej. Spirytus nie chce go puścić. Cały czas płyta główna jest mokra. Suszenie też nic nie da bo to jak olej. Macie może jakieś pomysły jak usunąć ten płyn ??

Git tele wyczyszczony ;) Cyka :P

not found: Literówka ;)

Edited by not found, 15 November 2012 - 18:15.

  • 0
robię to co lubię, lubię robić to co kocham :P

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 15 November 2012 - 15:32

Czym go wyczyściłeś? Tak z ciekawości pytam :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Developers

Developers

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 48 posts
    • Time Online: 8d 13h 26m

Posted 18 November 2012 - 11:16

Rozpuszczalnik Nitro, Woda, Płyn, Kontakt S, i na sam Koniec Spirytus ;) Telefon bez problemów się włączył i działa ;)
  • 1
robię to co lubię, lubię robić to co kocham :P

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 November 2012 - 14:25

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic