Jump to content


Photo

Far nie wykrywa telefonu


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   bezet

bezet

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 4h 30m

Posted 12 November 2012 - 23:08

Witam. Mam problem, gdy chcialem "podkrecic" akustyke w telefonie za pomoca FAR'a wystepuje problem. Podlaczam wylaczony telefon do gniazda USB, trzymajac przycisk "C" i nic sie nie dzieje. Po chwili pokazuja mi sie tylko wymienne nosniki pamieci. Prawdopodbnie flash driver "GG" go nie czyta. Probowalem juz instalowac inne flash drivery , z chomikuj i to nic nie pomaga nie wiem co robic. Pewnie blad tkwi w czyms banalnym ale nie garne za bardzo tematu. Prosze o pomoc.

Jurij: Poprawiłem tytuł.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 November 2012 - 23:16

Na początek usuń wszystkie sterowniki flash, zrestartuj komputer, zainstaluj te: http://sony.yt/files...e-flash-driver/ i wyłącz / usuń PC Companiona. Dopiero potem włącz fara i spróbuj go podłączyć w trybie flash lub boot rom...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   bezet

bezet

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 4h 30m

Posted 12 November 2012 - 23:55

Ciagle to samo, pamiec przenosna tylko wyskakuje mi obok dyskow, a tak btw. to czasem nie jest problem z usb i wykrywaniem urzadzen? Bo widzialem filmik na youtube jak chlop to robil i mu sie wyswietlaly komunikaty jak podlaczyl telefon, a u mnie nic sie nie wyswietla. Tylko autoodtwarzanie. :/ . Probowalem podlaczac tez w inne gniazda usb. Mam 2 systemy xp i win7. Probowalem na jednym i na drugim i ciagle to samo :angry:

Edited by bezet, 13 November 2012 - 00:11.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 13 November 2012 - 00:13

No to raczej nie możliwe... Wyłącz programy Sony, My Phone Explorera i rób wszystko jak w poradnikach... Jak z "c" nie załapie to podłączaj z "2i5" kiedy far o to poprosi :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   bezet

bezet

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 4h 30m

Posted 13 November 2012 - 23:10

Przeczytalem chyba wszystkie artykuly o tym problemie na tym forum, wszystko robilem jak pisalo i nie dziala. Sprobuje jutro na laptopie moze tam pojdzie i zdam relacje.
  • 0

#6 OFFLINE   bezet

bezet

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 4h 30m

Posted 25 November 2012 - 23:40

no to tak jak wczesniej pisalem . podlaczalem telefon do innego komputera i nic to nie zmienilo dalej nie wykrywa mi telefonu, nie wiem co jest nie tak :(
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 November 2012 - 23:52

Zamiast lamentować napisałbyś jakieś konkrety. Jaki system, co pokazuje w menadżerze urządzeń... Eh...

1. Usuń wszystkie sterowniki flash i zrestartuj komputer.

2. Zainstaluj: http://sony.yt/files...e-flash-driver/

3. Wyłącz PC Companiona, PC Suite i SUS'a.

4. Kiedy program o to poprosi, podłącz wyłączony telefon trzymając "c" lub "2i5". Jeśli nie załapie

5. Daj screena z menadżera urządzeń.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   bezet

bezet

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 4h 30m

Posted 26 November 2012 - 00:09

juz odinstalowywalem sterowniki i instalowalem na nowo i nie skutkowalo . posiadam windows 7 64-bit. probowalem laczyc trzymajac "c" oraz "2i5"

Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content



no i tez na nowo sformatowanym komputerze probowalem laczyc , tez windows 7 tylko ze wersja 32 bitowa

Edited by bezet, 26 November 2012 - 00:10.

  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 November 2012 - 00:20

Fastport czysty? Ściągnij sobie Omniusa, załóż konto i wpisz dane do programu i zrób testową identyfikację... Jak program poprosi o podłączenie to wyjmij i włóż baterię, trzymaj przycisk "c" na telefonie i podłącz kabel usb. Możesz też sobie zainstalować PC Companiona i podłączyć telefon, tylko przed podłączaniem telefonu do Omniusa wyłącz program od Sony.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic