Jump to content


Photo

Arc S - strasznie zamula i się grzeje


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   re_dips

re_dips

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 13 posts
    • Time Online: 15h 26m

Posted 12 November 2012 - 10:52

Witam!

Mam Arc S jakies 3 miesiace. Na początku śmigał bardzo dobrze.

Wiadomo że z biegiem czasu zawaliłem go róźnymi apikacjami i grami ale wszystko chodziło dobrze.

Przy bardziej zaawansowanych grach jak np Batman telefon się nagrzewał, szczególnie gdy do tego podłączona była ładowarka. Albo gdy oglądałem cos przez HDMI z neta na telewizorze i dodtkowo ładowarka. Telefon mam zapakowany w taką gumową osłonę (case czy jakoś tak)

No i po pewnym czasie zaczął zamulać. Myślałem że to nadmiar aplikacji. Wywaliłem część i mam 90Mb wolnej pamięci.
Zmieniłem SD na 32GB bo miałem pełną fabryczną i nawet jakby pomogło. Teraz jednak znowu jest gorzej. Nawet Sudoku potrafi się zwiesić.

Pytanie czy może przegrzałem procka i dlatego tak się dzieje? Czy może coś innego?

Czy zmiana softu na ICS powinna mi pomóc, czy lepeiej zanieść telefon do Orange na gwarancję?

Powinienem dodać że telefon od początku nagrzewa się tylko przy większym obciążeniu procka. normalnie jest zimny cały czas

Attached Files


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 November 2012 - 15:45

Nie ma softu ICS od Orange i raczej go nie będzie. Ja bym na Twoim miejscu nic nie robił (jeśli nie było nic grzebane czyli masz oryginalny firmware Orange, zablokowany bootloader i simlocka), tylko zaniósł go prosto do W-support lub jakiegoś salonu Orange, tam go odeślą do W-support co trochę dłużej potrwa. Sprawdzą telefon, naprawią / wymienią co trzeba i tyle. Po to jest gwarancja, aby z niej korzystać ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   re_dips

re_dips

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 13 posts
    • Time Online: 15h 26m

Posted 13 November 2012 - 07:02

Czyli jest tak możliwość że to procek?

Wywaliłem wczoraj ze 400sms-ów i wyciągnąłem baterię bo się zwiesił... i jest lepiej :) póki co jest normalnie :)
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 13 November 2012 - 15:22

Nie wiem co bo nie mam tego egzemplarza w rękach i nie wiem co się nagrzewa. Z resztą w ogóle nie powinno Cię to interesować, a jedynym palącym problemem powinien być ten: kiedy przyjdzie sms z serwisu po odbiór naprawionej Xperii arc S ;) Jak problem będzie się powtarzał to po prostu go oddaj i zobaczymy co powiedzą. Nie sądzę, żeby nadmiar sms wieszał aplikacje...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic