Jump to content


Photo

Apple ogłosiło polskie ceny iPhone 5


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 08 November 2012 - 04:40

Od rozpoczęcia sprzedaży iPhone'a 5 w standardowej 16GB wersji, amerykanie mogą go kupić za tę samą cenę co poprzednie modele - 649 $. Wydawać by się mogło, że i w przypadku innych rynków cena powinna być również identyczna z ceną poprzednika. Czy tak jest w przypadku Polski?

Posted Image


Przykład Wielkiej Brytanii może sugerować, że nie do końca. Za 16 GB wersję iPhone 5 trzeba zapłacić 529 funtów czyli o 30 GBP więcej niż poprzednik - iPhone 4S, który kosztował 499 GBP. O ile w przypadku Wielkiej Brytanii jest to jedyna zmiana, na rynku polskim możemy tych zmian zaobserwować więcej.

Najtańsza 16GB wersja iPhone 5 kosztuje bowiem 2849 PLN, czyli o 150 PLN więcej niż iPhone 4S. Za wersje z 32 i 64 GB pamięci klienci muszą zapłacić odpowiednio 3299 i 3799 PLN, co jest kwotą o 100 PLN większą w porównaniu do ceny poprzedniego modelu.

Co sądzicie o nowych cenach iPhone 5? Zamierzacie się na niego skusić? Zapraszam do dyskusji ;)

Źródło: Apple
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 08 November 2012 - 08:50

Za tą cenę kupię dobry telefon i lustrzankę więc raczej się nie skuszę. Bardziej dziwi mnie fakt że za iPhona 5 płaci się więcej niż 4s, w zasadzie starsza wersja jest lepsza. ale to chyba tylko moja paranoja
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 09 November 2012 - 10:05

Za 4000 to już można kupić jakiś starszy, przeciętny samochód, albo przynajmniej spory zapas paliwa. 1000zł wydać na telefon to już dużo, a co mówić o 4000? Chociaż zapewne w PL też znajdą się "fanatycy", którzy kupią ten "prześwietny telefon"....
  • 1

DENON DJ


#4 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 10 November 2012 - 18:22

!. Telewizor 3D 42" =1879pln
2. Telefon np. Neo lub Arc S(o klasę lepsze od Iphona) = 1000pln
3. Lustrzanka np. Fuji = 520pln
4. Karta 32G = 80pln
5. I jeszcze zostaje 300 z hakiem np. na małą imprezkę lub na co się uważa ewentualnie do skarbonki.
I wychodzi 5w1 a tak trzeba by było wywalić tyle kasy na takie badziewie.
  • 2
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 11 November 2012 - 01:46

Jak dla mnie to przesada z tą ceną co tu ma tyle kosztować ?Wiadomo snoby se kupią iszrota 5 64gb za ok 4k zł tylko po co za "chwilę" i tak wyjdzie nowszy,który będzie się różnić detalami i tak w kółko ,jakby nie mogli przejrzeć na oczy ze te smartfony są badziewne a każdy kolejny to nie wiele się różni i znowu 3-4 k na nowy,żeby nie być w tyle.Nie można przecież przeznaczać tyle kasy na telefon za te pieniądze można kupić o wiele ciekawsze rzeczynp. nowy pc lub jak kto woli laptop,samochód,skuter,tv,itd....Pamiętam kiedyś jak kupowałem zwykły telefon to mieściłem się w 250zł a teraz na w miarę wystarczającego mi smartfona muszę wydać z 1000zł a co dopiero tu.Rozsądny człowiek powinien wiedzieć co jest dobre a co złe.Osobiście nie kupiłbym żadnego iphona czy innych owoców tej firmy.
  • 1

#6 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 13 November 2012 - 18:57

Ile maluchów za to bym mial :D jak ktos nie ma co robic z pieniędzmi albo jest osoba typu "smartphone mądrzejszy ode mnie" to taki bubel weźmie. Czekam na chińczyków ofertę :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#7 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 14 November 2012 - 08:49

Są całkiem przyzwoite od chińczyków telefony, np. ten

Please Login or Register to see this Hidden Content



Dual-Core 1GHz, 512MB RAM, Android 4.0 :D Akurat dokładnej podróby dobrej iFona nie znałazłem
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#8 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 14 November 2012 - 09:57

Dlatego czasem lepiej nie pokusić się o chinczyka w tym przypadku?? Osobiście nawet bym 200 na to nie dał :D Szkoda mi kasy na takie pierdoły :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic