Jump to content


Photo

Problem z karta pamieci


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   remix

remix

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 53m

Posted 07 November 2012 - 20:03

Witam. Mam mały (ale irytujący) problem z karta pamięci w moim smartku :D
Posiadam kartę Adata 32gb 4class (po doświadczeniach z poprzednimi podróbkami postanowiłem kupić oryginalną w sklepie)
Tak ze dane trzyma i nie gubi (bo poprzednie gubily, ale wyedukowałem się i wiem dla czego tak się działo) ale za to teraz xperia raz widzi pliki i jest ok a raz po prostu karta jak by zniknęła! :blink: i żadna aplikacja z karty nie działa jak i dzwonki... jedyne co mogę zrobić to reset... (czasami 2 razy muszę resetować )po czym wszystko jest ok.

Czy jest na to jakaś rada? jakiś błąd w sofcie? może coś z karta( nie formatowałem przed użyciem) może trzeba ja sformatować?

Edited by remix, 07 November 2012 - 20:08.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 07 November 2012 - 20:20

Czemu kupiłeś jakieś dziadostwo zamiast renomowanych marek typu Sandisk czy Sony? Zrób backup danych, sformatuj kartę w telefonie i sprawdź czy problem się powtarza... Załatw sobie markową kartę i jeśli problem nie będzie występował - będziesz miał odpowiedź. Jeśli na oryginalnej karcie 2GB z zestawu nadal tak się będzie działo, to zanieś telefon na gwarancję, niech sprawdzą czytnik.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   remix

remix

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 53m

Posted 07 November 2012 - 20:52

no własnie problem w tym ze na którymś z forów wyczytałem ze ta karta została przetestowana i działa idealnie podobnie jak goodram

spróbuje sformatować :/ i zobaczymy

Jurij: Ort.
  • 0


0 user(s) are reading this topic