Jump to content


Photo

Z joystickiem coraz gorzej...:(


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 03 November 2012 - 02:28

Czyszczenie nie pomaga już za bardzo.Ma ktoś pomysł co zrobić ?Wole od bardziej obeznanych się spytać niż szukać w googlach herezji.W koszty się nie chce bawić ,bo już nie warto.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 November 2012 - 02:33

Co znaczy nie pomaga? Czyszczenie spirytusem / izopropanolem lub w ostateczności jakimiś perfumami / sprężonym powietrzem przeważnie zawsze pomaga na zacinający się joystick w Sony Ericssonach. Wymiana joysticka to ostateczność... w dzisiejszych czasach czynność raczej nieopłacalna. Możesz też zgłosić swój telefon do konkursu Pimp Your SE i serwisant bartq92 wymieni Ci joystick na nowy - jeśli Twój telefon wygra :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 03 November 2012 - 09:35

Mi się wydaje,że jest wyrąbane od środka,kiedyś pomagało czyszczenie rok temu wcale nie chodził,wyczyściłem go i chodził potem już gorzej a teraz jak chce w dół to zatwierdza.
  • 0

#4 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 03 November 2012 - 14:46

Mi się wydaje,że jest wyrąbane od środka,kiedyś pomagało czyszczenie rok temu wcale nie chodził,wyczyściłem go i chodził potem już gorzej a teraz jak chce w dół to zatwierdza.


Też tak mam w swoim już 6 letnim K310i, jednak jak się mocniej naciśnie w dół to jeszcze zareaguje poprawnie, skoro czyszczenie to już raczej nic z tym nie zrobisz bez ładowania się w dodatkowe koszty
  • 0

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 03 November 2012 - 16:12

A może bym wsadził płytę do spirytusu na dłużej wykąpać ją to może by coś pomogło czy strata czau i % ?
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 November 2012 - 21:21

Jeśli setka spirytusu kosztuje więcej niż K310 / K510 / W200 lub inny lepszy model - sam sobie odpowiedz na to pytanie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic