Jump to content


Photo

Bezprzewodowy głośnik SE mbs-100, coś w nim "lata"


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   BoRRi

BoRRi

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 30 October 2012 - 21:04

Witam jestem tu nowy od 10 min i mam taki problem a mianowicie
zakupiłem głośnik bluetooth mbs-100 (czekałem na niego ponad tydzień, ale w końcu dotarł dziś :) Gdy wziąłem go do ręki to coś w środku głośnika latało (nie wiem co to może być, może jakaś śrubka albo ułamał się plastik) i strasznie mnie to denerwuje :(
I nie wiem co z tym problem zrobić jeśli można nazwać to problemem :) Chciałbym go rozebrać (zdemontować ) ale nie wiem czy go nie zepsuję . Jeśli wiesz jak to zrobić PROSZĘ na szybką Odpowiedź !
A co to wydajności glośnika jest SUPER tych pieniędzy :)

Pozdrawiam Łukasz :) Dzięki


LINK głośnika :

Please Login or Register to see this Hidden Content



soniaczW800i:Witam na forum :) Edytowałem tytuł tematu oraz poprawiłem pisownię.

Edited by soniaczW800i, 30 October 2012 - 21:51.

  • 0

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 30 October 2012 - 21:11

Witaj. W dołączonej instrukcji masz pokazane jak go rozebrać, żeby dostać się do baterii, spróbuj :)
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   BoRRi

BoRRi

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 30 October 2012 - 21:21

Tylko jest taki jeden problem ze INSTRUKCJI obsługi nie dostalem :( moze wieszz gdzie ja poszukam :) .
  • 0

#4 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 30 October 2012 - 22:26

http://sony.yt/topic...tooth?-mbs-100/ w tym temacie na jednym ze zdjęć jest instrukcja obrazkowa jak dostać się do baterii w tym głośniku.
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#5 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 31 October 2012 - 18:26

Gwarancji nie masz na ten głośnik?
  • 0

DENON DJ


#6 OFFLINE   BoRRi

BoRRi

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 08 November 2012 - 09:09

Chyba jest 24 miesiece tak jak na kazdy sprzet Sorki ze tak długo nie odpisywałem :)
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 08 November 2012 - 15:56

Nie na każdy. Na telefony jest gwarancja dwuletnia, na akcesoria roczna (np. MW600 na 100% mają roczną gwarancję) a na baterie półroczna ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   BoRRi

BoRRi

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 19 March 2013 - 22:55

Witam. Głośnik dostalem w tam pudelku w zestawie mialem tylko ladowarke, pokrowiec na glosnik , i dokumentacje.
w weekend postaram sie go rozebrac zeby dostac sie do srodka ... jak ktos glosnik i wie jak go rozebrac prosze i zrobie filmiki i wstawienia na ten post z gory dzieki.
Pozdrawiam. PS. Sorry ze nie Odp.. :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic