Jump to content


Photo

Internet LTE do 150 Mb/s od listopada w Plusie


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 29 October 2012 - 04:51

Dwa miesiące temu w Sopocie Plus GSM, jako pierwszy na świecie, zaprezentował szerokopasmowy bezprzewodowy internet LTE działający w paśmie 1800 MHz, którego prędkość pobierania sięga 150 megabitów na sekundę. 2 listopada ta usługa zostanie udostępniona klientom sieci Plus GSM.

Posted Image


Dzięki nowej technologii sieć Polkomtela będzie mogła konkurować z nielicznymi dostawcami internetu w sieciach kablowych, oferujących prędkość pobierania powyżej 100 megabitów na sekundę. Przypomnijmy, że obecnie klienci Plus GSM mogą korzystać z technologii LTE osiągającej prędkość pobierania do 100 Mb/s. Poza jeszcze większą prędkością pobierania i wysyłania plików technologia LTE ma także inne zalety: krótki czas zestawienia połączenia, mniejsze opóźnienia transmisji, stabilność i jakość połączenia, możliwość jednoczesnego korzystania z internetu przez większą liczbę użytkowników, a co najważniejsze - mobilność, czyli możliwość z korzystania z szybkiego internetu w urządzeniach przenośnych, takich jak smartphone'y, tablety czy laptopy.

Wszyscy którzy będą chcieli skorzystać z najszybszego na świecie mobilnego internetu LTE w sieci Plus GSM, będą mogli od 2 listopada podpisać umowę na 12 lub 24 miesiące z modemem lub routerem LTE. Oprócz tego klienci będą mogli wybrać jeden z nowych planów taryfowych, w których zwiększone zostały limity transferu danych, a dwa najdroższe abonamenty zostały obniżone o 10 i 20 PLN. Szczegółową ofertę poznamy 2 listopada 2012 roku.

Źródło: Plus GSM
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 29 October 2012 - 08:04

ja jednak pozostanę przy swoim zwykłym "4g" z playa. sąsiad ma owego lte z plusa, prędkość nie wiele większa od mojego (mimo że mam narzucone ograniczenie 2 mb/s) na dodatek płaci więcej i ma mnieszy limit transferu. zanim moja wieś (i nie tylko moja, docelowo zasięgiem lte ma być pokryte tylko 2/3 polski) lub o ile się zajdzie w zasiegu to minie jeszcze kilka lat
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 29 October 2012 - 12:55

I pomyśleć że ja póki co cały czas jadę jeszcze na archaicznym 1Mb/s
  • 0

#4 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 29 October 2012 - 15:50

Jakoś to całe LTE do mnie nie przemawia, kumpel ma niby cały pasek zasięgu, a grać z nim w Sampa to porażka, ping po 300-500ms <_< To ja już wole moje Cdma z 3Mb/s w porywach, ale przynajmniej z pingiem max 100ms.
Dołączona grafika

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 29 October 2012 - 18:04

ja jednak pozostanę przy swoim zwykłym "4g" z playa. sąsiad ma owego lte z plusa, prędkość nie wiele większa od mojego (mimo że mam narzucone ograniczenie 2 mb/s) na dodatek płaci więcej i ma mnieszy limit transferu. zanim moja wieś (i nie tylko moja, docelowo zasięgiem lte ma być pokryte tylko 2/3 polski) lub o ile się zajdzie w zasiegu to minie jeszcze kilka lat


Play nie posiada zasięgu 4G, jedynie HSDPA czyli 3G. Zaznaczyłeś na Member Map miejscowość Ryki. Według mapy zasięgu plusa, w tej miejscowości tylko gdzieniegdzie jest zasięg LTE i tylko na zewnątrz. Nic więc dziwnego że ma wolny internet, zapewne HSPA. Ta oferta jest skierowana póki co do mieszkańców większych miejscowości, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań etc ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   Artrix

Artrix

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 2d 4h 52m

Posted 29 October 2012 - 20:16

Najgorsze zawsze jest to "do" ponieważ rzadko osiągniemy max. prędkość, ale największa wada to Limit co z tego że nawet do 150Mb/s skoro pewnie najtańszy pakiet będzie miał tylko 3GB transferu.
  • 0

#7 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 27 June 2013 - 21:28

Właśnie czekam na

Please Login or Register to see this Hidden Content


Jak chcecie mogę nakręcić recke jak biega LTE na tym sprzęcie.
  • 1
Od E przez SE do S


0 user(s) are reading this topic