Jump to content


Photo

Bugi w SE


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#21 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 23 June 2013 - 13:50

Też mi się trafia taka golarka na K510. Bug ten chyba dotyczy tylko telefonów: K310/320, K510, W200, W300. Na każdym z wymienionych modeli ten bug występuje niezależnie od tego czy akustyka jest modowana czy oryginalna. Inne modele jak W810, K750 itd. takiego buga nie posiadają.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#22 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 June 2013 - 14:13

U mnie golarka też występuje :D Jeżeli jesteśmy już przy Walkmanie na db2010, to jeśli na ekranie Teraz gra "machniemy" joyem w górę/dół i cofniemy, to lista najpierw się zwinie, a po kilku sekundach znowu się zwinie :D
Posted Image

#23 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 27 July 2013 - 17:30

Na W580 po włączeniu Fitness i wejściu w Bieganie ujrzymy taki ekran:

Attached File  scr18-22-43.png   38.62K   7 downloads

Jak widać na górze i na dole prześwituje nasz motyw. Wystarczy jednak kliknąć dwa razy klawisz :w: żeby zamiast motywu zobaczyć skórkę z odtwarzacza ;)

Attached File  scr18-22-14.png   37.67K   7 downloads


P.S. W aplikacji Fitness jest też literówka :P
WALKMAN?

Posted Image

#24 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 17 September 2013 - 08:57

Kolejny bug z budzikiem i tym razem także javą w W960 :D

Co zrobić:

1. Ustawiamy budzik na żądaną godzinę.
2. Czekamy aż się włączy, po czym klikamy "Gotowe".
3. Włączamy jakąkolwiek aplikację java.
4. Naszym oczom ukażą się...
Attached File  capture0004.png   26.74K   4 downloads

Zbugowane softkeye z budzika :bigyellowgrin:
WALKMAN?

Posted Image

#25 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 10 October 2013 - 17:47

Mały ale wkurzający bug z okładkami albumów w W960:

Włączamy :w:, załączamy muzykę (utwór musi mieć wgraną okładkę), czekamy aż się skończy kolejka odtwarzania, włączamy ją jeszcze raz bezpośrednio z odtwarzacza a okładka zniknie :D

Co zrobić, żeby znów się pojawiła?

Jeśli w kolejce mamy tylko jeden utwór, trzeba go jeszcze raz dodać do kolejki. Jeśli mamy więcej niż jeden, wystarczy, że przewiniemy do następnego utworu a okładka się pojawi :)
WALKMAN?

Posted Image

#26 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 January 2014 - 03:34

Żeby nie było, że Android jest bez wad, zaprezentuję Wam dwa bugi z Xperii pro MK16i :) Wszystkie zaobserwowane bugi pochodzą z kompilacji Androida 2.3.4 Gingerbread 4.0.2.A.042, nie wiem czy występują na nowszych wersjach.

 

1. Niesamowita jasność - bug występuje rzadko, ale jest bardzo efektowny. Czasami po rozsunięciu klawiatury możemy zaobserwować maksymalną jasność podświetlenia, tyle ile fabryka faktycznie dała. Standardowo są dostępne opcje przyciemniona i rozjaśniona, ale to co fabryka dała jest nieporównywalnie jaśniejsze. Aby zmniejszyć jasność wystarczy tapnąć dwa razy na widżet jasności ekranu - jasność zmniejszy się na maksymalną, następnie na minimalną. Nie wiem czy ten bug występuje w innych sliderach - na sex pro zdarzył mi się już kilkukrotnie :)

 

2. Dziwne zdjęcia w galerii - na tego "buga" natrafiłem niedawno przypadkiem. Aby dotrzeć do dziwnych zdjęć w galerii, musimy na pulpicie ustawić sobie widżet "Zdjęcia i filmy wideo". Przewijamy historię multimediów na samą górę (początek) i znajdziemy tam miniaturki tapet z motywów:

 

Attached File  screenshot_2014-01-23_1923.png   232.93K   0 downloads

 

 

 

Wybieramy dowolne zdjęcie tapety z motywu, otwieramy za pomocą galerii i naszym oczom ukazuje się dziwny album z 15 identycznymi obrazkami :D Co najśmieszniejsze, nie zawsze są takie same. Np. dzisiaj wyświetliło mi się zdjęcie hmm... kamienia? Albo jakiegoś skorupiaka:

 

Attached File  screenshot_2014-01-23_1924.png   243.02K   0 downloads

 

A wcześniej kiedy odkryłem tego buga, wyświetlały mi się palmy, te co widać tutaj na miniaturce:

 

Attached File  screenshot_2014-01-23_1926.png   295.19K   0 downloads

 

Niestety jak próbowałem powiększyć zdjęcie pokazał się ten biały kamień / skorupiak.

 

 

Jest jeszcze jeden bug związany z motywami, jak mi się znowu przydarzy to go dodam :D


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#27 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 26 January 2014 - 19:46

Dziwisz się że masz bugi skoro używasz 2.3.4. Na tym fakt polega że GB i soft od sony ma niektóre problemy, chociażby wynikające również na S, Play czy Neo.


  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#28 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 January 2014 - 20:33

Nie dziwię się i w niczym mi one nie przeszkadzają ;) A już na pewno nie zrezygnuję z ich powodu z Gingerbread'a ;) Skoro zauważyłem takie kwiatki i powstał temat z bugami, to je opisałem i tyle.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#29 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 February 2014 - 14:07

I obiecane screeny z ostatniego znalezionego przeze mnie buga. Czasami bywa tak, że jakaś aplikacja się wykrzaczy i wtedy możemy zauważyć taki obrazek:

 

Attached File  screenshot_2014-02-19_1208.jpg   77.39K   0 downloadsAttached File  screenshot_2014-02-19_1208_1.jpg   99.11K   0 downloads

 

Ten problem bardzo łatwo rozwiązać, wystarczy otworzyć i zamknąć telefon. Można też ustawić ponownie dany motyw lub wyłączyć i włączyć telefon :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic