Jump to content


Photo

Telefon w mix za 25zł.


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Artrix

Artrix

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 2d 4h 52m

Posted 26 October 2012 - 19:25

Witam przymierzam się do kupna telefonu (ale nie wiem czy na pewno) i czy mógłby ktoś napisać w jakiej sieci dostanę dobry telefon w miarę niskiej cenie tzn. Mix 25zł-30zł i cena telefonu max 150zł ewentualnie jakby brakowało to 200zł i czy w ogóle znajdzie się coś dobrego w tej cenie.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 26 October 2012 - 20:51

W żadnej sieci. Operatorzy nie rozdają telefonów, oni sprzedają niskobudżetowe modele za nieatrakcyjne kwoty pod szyldem "taniego telefonu" otrzymując przy tym spore prowizje od producentów, a tak naprawdę cena jest wliczona w abonament / doładowania mix i zapewniam, że jest to znacznie mniej atrakcyjna cena niż zakup telefonu na wolnym rynku. Także moja sugestia - skalkuluj swój budżet i wybierz telefon na wolnym rynku taki, jaki Ci się podoba. Oraz wybierz sobie którąś z ofert taryf na kartę. Wyjdziesz na tym znacznie lepiej ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Artrix

Artrix

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 2d 4h 52m

Posted 26 October 2012 - 21:09

To akurat wiem że mix/abonament jest nieopłacalny :), ale myślałem że może ktoś mi chociaż doradzi gdzie jest najtaniej (o ile w ogóle jest :D).
  • 0

#4 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 28 October 2012 - 11:27

Nokia 3310 Xpress Music :P a na serio- To kokosów nie oczekuj. Lepiej dozbierać pare złotych i kupic cos co sie podoba niz isc w ślepo i trafić na szajs. Lepiej na spokojnie na dokladnie a porządnie. :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#5 OFFLINE   SourceR

SourceR

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 10h 9m

Posted 14 April 2013 - 20:58

Ja w październiku 2010 wziąłem lg bali (gm 360) dałem 99zł na 36 doładowań po 30zł, ten model wtedy kosztował z 500zł na wolnym rynku daje mi to 1179zł za fona wartego (wtedy 500zł) Dziś żałuje już nigdy nic na mix, jak dużo rozmawiasz to abonament :)

Więc widzisz jaka to strata, kup sobie na allegro (nowy) ale radze uważać na podróbki. Możesz też kupić używany (allegro,tablica.pl) itp ;)

not found: A jak dużo odkopujesz tematów to najlepiej regulamin ;) Zamykam.

Edited by not found, 14 April 2013 - 21:07.

  • 0


0 user(s) are reading this topic