Jump to content


Photo

Samsung S6500 Galaxy Mini 2 czy or Sony Xperia tipo


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   Robus118

Robus118

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 1h 3m

Posted 26 October 2012 - 17:44

Witajcie. !
Mam do was pytanie, jaki wybrac telefon bardziej do gry.? Tak, by płynnie chodziły.
Proszę o pomoc. !
Z góry dziękuję. ;)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 17:56

Ale do jakiej kwoty? Bo w tym przedziale cenowym 400-450 PLN kupisz spokojnie Xperię mini ST15i, Xperie mini pro SK17i które będą znacznie lepsze do gry... Albo masz do wyboru jeszcze WT19i Live with Walkman albo Xperię Neo V używaną... Albo poluj na używaną Xperię PLAY R800 :) A jeśli zamierzasz podpisać umowę i masz wybór między tymi dwoma i nie chcesz potem się bawić w sprzedaż / kupno innego... no to z dwojga zlego wybrałbym tipo ;)

...:::: 6000 post :hurra: :victory: Posted Image :::...


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Robus118

Robus118

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 1h 3m

Posted 26 October 2012 - 17:59

Gratuluję.
Podpisuje umowę w salonie orange na 24 miesiące, i nie wiem właśnie jaki będzie najlepszy telefon pod gry, które będą płynnie chodziły..
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 18:18

Oba te modele mają marne parametry: MCU Snapdragon S1 MSM7225A 800MHz (tipo) lub Snapdragon S1 MSM7227A 800MHz (szajsung) oraz marne GPU: Adreno200. Te co Ci wymieniłem wyżej mają Snapdragona S1 MSM8255 1GHz i GPU Adreno 205... Na obu w angry birds pograsz, ale cudów nie oczekuj :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Robus118

Robus118

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 1h 3m

Posted 26 October 2012 - 19:04

Bardziej chodzi mi o te nowsze gry, typu FIFA 12 lub 13.. Proszę tylko o tą odpowiedź, i temat do zamknięcia :)

Mam problem z edycją. Chciałbym się także spytac, jeżeli bym pobrał jakąś grę lub jakąś inną aplikację, to nie będzie patrzyło na wersje androida.? Czy po prostu jeżeli pobiore grę na Android 2.5.6 np to wejdzie.? :)

Edited by Robus118, 26 October 2012 - 19:03.

  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 19:12

Wątpię, czy ten procek i GPU uciągnie taką grę... Ale będziesz musiał spróbować :) 2,5 GB wolnej pamięci w telefonie, sama gra zajmuje ponad 1GB :) Więc do ceny telefonu dolicz zakup 16-32 GB karty pamięci. Nie wiem też czy będziesz miał jakąkolwiek przyjemność z grania na 3,2" ekranie bez klawiatury fizycznej... Na Twoim miejscu bym to sprzedał za jakieś 400-450 PLN i dozbierał do Xperii PLAY - tam masz 4" ekran 1GHz procek, GPU Adreno 205 i sprzętowego pada do gry pokroju fify :) Niebo a ziemia ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 26 October 2012 - 20:08

Jeśli chcesz grać w gry typu FIFA czy GTA to zrób tak jak napisał Jurij, sprzedaj za te kilka stówek i dozbieraj do Xperia PLAY :)
WALKMAN?

Posted Image

#8 OFFLINE   Robus118

Robus118

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 1h 3m

Posted 26 October 2012 - 21:28

Nadal nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie wyżej.. Czy gry na androidzie 2.5.6 są takie same jak na adroidzie 4.0 ISC ?
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 21:33

Nie ma Androida 2.5.6. Jest 2.3 Gingerbread albo 4.0 ICS. Nie wiem jak optymalizuje swoje firmware Samsung. Mogę jedynie powiedzieć, że gry na telefonach SE chodzą lepiej na Androidzie 2.3.4 Gingerbread. Na Tipo jest tylko firmware ICS, nie ma możliwości wgrania starszej wersji systemu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 22:52

W Asphalt 7 i GTA gry chodziły płynnie, więc nie jest tak źle...


Mówisz o Xperiach 2011 z MCU 1GHz i Adreno 205... Ten fragment mojej wypowiedzi:

Na obu w angry birds pograsz, ale cudów nie oczekuj :)


dotyczy tytułowego samsunga i Tipo :) To, że na Androidzie 2.3.4 w przypadku Xperii 2011 GTA III i nowsze gry działają to wiem ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#11 OFFLINE   Robus118

Robus118

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 1h 3m

Posted 27 October 2012 - 12:49

Dobrze, czyli resumując, Android 4.0 jest lepszy do gier.? Będą chodziły płynnie.? Nie ma różnicy, jaką grę ściągnę na androida, ale i tak będą chodziły?
  • 0

#12 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 October 2012 - 13:28

No ja wiem czego oczekujesz... Chcesz, żebyśmy Cię upewnili w przekonaniu, że kupując tipo otrzymasz wszystkie zalety nowoczesnego smartphone'a. Otóż nie.

Tipo to low - end. Parametry zbliżone do Xperii X8 z 2010 roku. Niskobudżetowy telefon do dzwonienia, smsów, pstryknięcia fotki u cioci na imieninach, oglądnięcia zdjęć czy filmu, sprawdzenia poczty i pogrania w prostą gierkę. To tak jakbyś kupił sobie seicento i zapytał się, czy wygrasz wszystkie wyścigi bez względu na trasę i przeciwników... No nie oszukujmy się, nikt Ci nie zabroni startować w wyścigach (instalacji gier) ale miejsc na podium nie oczekuj... Gdyby pomiędzy tipo a Xperią T nie było żadnej różnicy, ludzie nie kupowaliby Xperii T za ponad 2 tysiące złotych skoro to samo mieliby w Xperii tipo ;) Jeśli tak bardzo zależy Ci na grach, dołóż i kup Xperię PLAY.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic