Jump to content


Photo

Czy usunie mi się root?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   wielkibogdan

wielkibogdan

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 60 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 26 October 2012 - 17:38

Czy jak aktualizuje androida z wersji .58 do .62 to usunie mi się root?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 17:44

Tak, bo zapewne będziesz robił aktualizację flashtoolem.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   wielkibogdan

wielkibogdan

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 60 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 26 October 2012 - 20:52

Nie... Z telefonu aktualizacja.. Ale mam problem bo pobieram aktualizacje a jak instaluje ją to mi się niby instaluje a później wyskakuje że nie zostało wgrana aktualizacja.. Dlaczego?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 22:55

Ja nie wiem skąd pomysł, że aktualizacja odbywa się do wybranej wersji... Jeśli wychodzi nowa wersja softu to stara jest usuwana z serwera i dostępna jest tylko najnowsza wersja. Na ten moment jest to Android 4.0.4 ICS z końcówką 587 i jeśli masz Androida 4.03 lub nowszego to zaktualizuje Ci do najnowszej wersji przez OTA, jeśli masz Androida 2.3 - zostaniesz poproszony o zaktualizowanie telefonu przez kabel - również do najnowszego ICS z końcówką 587.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   wielkibogdan

wielkibogdan

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 60 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 28 October 2012 - 22:15

Nie.. jak mam aktualizacje to pisze mi do jakiej wersji.
  • 0

#6 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 29 October 2012 - 09:13

Ja nie wiem skąd pomysł, że aktualizacja odbywa się do wybranej wersji... Jeśli wychodzi nowa wersja softu to stara jest usuwana z serwera i dostępna jest tylko najnowsza wersja. Na ten moment jest to Android 4.0.4 ICS z końcówką 587 i jeśli masz Androida 4.03 lub nowszego to zaktualizuje Ci do najnowszej wersji przez OTA, jeśli masz Androida 2.3 - zostaniesz poproszony o zaktualizowanie telefonu przez kabel - również do najnowszego ICS z końcówką 587.


Właśnie nie do końca jest tak jak piszesz, Bo np. jeśli ktoś ma GB z starszą kompilacją niż 0.62 (np. 0.42) to przez OTA zawsze będzie aktualizowało do 0.62. Ja u siebie obecnie mam custom ROM ale całkowicie oparty na stocku i nawet PC Companion wykrywa najnowszą wersję ROM-u dla GB czyli 0.62 gdy już od dawna jest dostępny najnowszy ICS z końcówką .587

Nie... Z telefonu aktualizacja.. Ale mam problem bo pobieram aktualizacje a jak instaluje ją to mi się niby instaluje a później wyskakuje że nie zostało wgrana aktualizacja.. Dlaczego?


A nie modyfikowałeś czegoś w systemie ? Bo OTA nie rusza telefonu jeżeli została wgrana nawet najmniejsza modyfikacja. Oczywiście oprócz roota
  • 0

#7 OFFLINE   wielkibogdan

wielkibogdan

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 60 posts
    • Time Online: 11h 57m

Posted 30 October 2012 - 18:40

Nie.. nic prócz roota nie robiłem.. No wgrałem sobie tylko launcher inny...
  • 0


0 user(s) are reading this topic