Jump to content


Photo

Android a pliki?


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   dragson

dragson

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 1h

Posted 26 October 2012 - 13:32

Witam
pisalem temat dotyczacy wyboru telefonu wybralem se lww oczywiscie jestem z niego zadowolony jednak mam problem otoz wysylajac muzyke z mojego starego fona przez blut nie moge znalezc gdzie ta muza jest jak wejde w odtwarzacz to jest ale jak wejde w menu officesuite karta pamieci i blutu to nie ma tej muzyki.Tak samo ze zdjeciami fotki sa w galeri ale w folderze dcim 100 andro nie ma ich.Fon nie widzi mi plikow tylko foldery jakie utworze.Dodam ze mam tableta z andkiem i tam mam file manager jakos tak i mam tam wszystko przejrzyscie pokazane.Licze na pomoc.
P.S
dodam ze mam karte 8 gb od sandisk

Edited by dragson, 26 October 2012 - 13:35.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 October 2012 - 14:16

Zainstaluj sobie Astro File Manager lub inny manager plików z marketu i problem rozwiązany :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   dragson

dragson

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 1h

Posted 27 October 2012 - 11:20

dzieki za odpowiedz zainstalowalem innego managera i smiga.Mam jeszcze parych pytan jednak nie polaca mi sie zakladac tematu to napisze tu:
1.Po zainstalowaniu gier np gta 3 i przeniesieniu na karte sd tez macie tak ze pamiec wewnetrzna sie zapycha? (jest to jakies 5 mb od 1 gry ale jakby tak zainstalowac pare gier hd to moze sie tego nazbierac)
2.Jak wylaczyc instalowanie aktualizacji android marketu bo ciagle mi sie instaluje google play a narazie nie mam zamiaru z niego korzystac da sie to jakos wylaczyc?
3. nie wiem czemu ale nagrywajac filmy w hd sniezy mi ekran :(
  • 0


0 user(s) are reading this topic