Jump to content


Photo

SK17i - Nie możność aktualizacji do 0.587


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   silvestre

silvestre

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 8m

Posted 25 October 2012 - 16:40

Czołem

Już od 3miesięcy nie mogę zaktualizować adroida z 4.1.B.0.431 do 4.1.B.0.587... Telefon sam znajduje aktualizacje systemu, po podłaczeniu telefonu pod komputer też aktualizacja jest od razu znajdywana. Sony PC niby działa i aktualizuje moje mini pro, ale w tak naprawdę nic się nie dzieje...

Weźcie mi proszę powiedzcie o co kaman... Strasznie mnie to denerwuje. Jak aktualizowałem androida na aktualną versję z 2.3, to poszło bardzo łatwo i przyjemnie, a teraz takie jaja.... Chciałbym zaktualizować system, bo mam wrażenie, że na aktualnej versji mój aparat chodzi gorzej niż na 2.3, a poza tym po zgraniu zdjęć na PC, to mam jakieś rozmazane miniaturki zamiast miniaturek zrobionych zdjęć.


Wiem, że niektórzy sobie zaktualizowali swoje SK17i , a ja kruca *** nie mogę...


EDIT: Nawet przeinstalowywałem tą SONOwską aplikację, łudząc się, że to może w niej tkwi problem, ale nieeee....

Edited by silvestre, 25 October 2012 - 16:43.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 October 2012 - 16:47

Z jakiej sieci masz telefon? Jaki masz internet? Pytam bo np. dla Orange nie ma aktualizacji i raczej nie będzie, a przy wolnym necie aktualizacja może się długo ściągać z serwera...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   silvestre

silvestre

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 8m

Posted 25 October 2012 - 17:39

Przeszperałem net... Ta aplikacja PC Companiaon jest jakaś trefna i tyle... Na anglojęzycznych stronach poszukałem dogłębniej i wystarczyło po prostu ściągnąć jakąś inną aplikację od Sony, która się zowie Sony Update Service. Nie rozumiem tylko po co w takim razie Sony utrzymuje się przy tym PC Companion skoro pojawiają się takie kwiatki.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 October 2012 - 17:56

Sony Update Service (dawniej Sony Ericsson Update Service) to pierwotna aplikacja do aktualizacji telefonów :) Dopiero ze 3? lata temu wprowadzili PC Companiona w zamian PC Suite i wprowadzili do niego opcję aktualizacji / naprawy telefonu. Możesz aktualizować tym lub tym, nie ma żadnej różnicy.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic