Wizualnie kazdy z wyżej wymienionych podoba mi sie wiec wizualnie bez różnicy. Kwestia funkcjonalności głównie mnie interesuje. Mysle jeszcze nad x10 mp. Co byście na moim miejscu wybrali?
[Rozwiązany] C905 vs. Satio vs. Vivaz który w sam raz
#1
OFFLINE
Posted 24 October 2012 - 19:12
Wizualnie kazdy z wyżej wymienionych podoba mi sie wiec wizualnie bez różnicy. Kwestia funkcjonalności głównie mnie interesuje. Mysle jeszcze nad x10 mp. Co byście na moim miejscu wybrali?
#2
OFFLINE
Posted 24 October 2012 - 19:22
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Private Message: Jurij
#3
OFFLINE
Posted 24 October 2012 - 19:42
Satio ma symbiana, więc znajdziesz jakiś odtwarzacz, choć oryginalny nie jest zły.
Aparat w nim, to marzenie nowych smartfonow. Awaryjny raczej nie jest.
Vivaz.. Za dużo nie słyszałem, więc się nie wypowiem.
Gdyby budżet nie grał roli to decydowalbym się na Satio, ale zaglebilbym też wiedzę w Vivazie..
C905 nie trzeba raczej opisywać. Nie wiem jak ma się relacja aparatu C905 i Vivaz.
Vivaz ma chyba kamerę HD, no i też piękny design, który odziedziczyla Neo.
_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App
#4
OFFLINE
Posted 24 October 2012 - 20:11
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Private Message: Jurij
#5
OFFLINE
Posted 24 October 2012 - 20:44
DENON DJ
#6
OFFLINE
Posted 24 October 2012 - 23:47
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Private Message: Jurij
#7
OFFLINE
Posted 25 October 2012 - 07:55
DENON DJ
#8
OFFLINE
Posted 25 October 2012 - 10:07
#9
OFFLINE
Posted 25 October 2012 - 13:54
Jak na oporowy działa na prawdę dobrze.
DENON DJ
#10
OFFLINE
Posted 25 October 2012 - 19:17
.............
Jeżeli zależy Ci głównie na aparacie, to wybór prosty, Satio. A jeżeli nie, to Vivaz. Przynajmniej ja bym tak zrobił. Zawsze możesz dołożyć do Mini Pro albo Neo, czy też innego smartfonu.
_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App
#11
OFFLINE
Posted 26 October 2012 - 13:03
reszty funkcji mi nie potrzeba. Moje wymagania spełni w 100%+.


This topic is locked